aktualizacja 

Dziś ma 42 lata i jest piękna. Od słynnej premiery minęło 29 lat

87

Pierwszy film "Jurassic Park" ukazał się 29 lat temu w 1993 roku. Ariana Richards, która wcieliła się w rolę Lex Murhpy, miała wtedy zaledwie 13 lat. Teraz jest już dorosłą osobą, którą często widywaliśmy na czerwonym dywanie. Nie jest jednak związana z aktorstwem.

Dziś ma 42 lata i jest piękna. Od słynnej premiery minęło 29 lat
Zagrała w Jurassic Park. Teraz chodzi po czerwonym dywanie (YouTube)

"Jurassic Park" to amerykański film z 1993 roku, zrealizowany na podstawie książki Michaela Crichtona, wyreżyserowany po raz pierwszy przez Stevena Spielberga. Pisząc najprościej, to film przedstawiający wyspę, na której naukowcy skonstruowali park rozrywki z genetycznie wyhodowanymi dinozaurami.

Blisko 30 lat temu na amerykańskiej scenie zagrało kilku aktorów, którzy stawiali dopiero pierwsze kroki na filmowej scenie. Jednym z nich jest Ariana Richards, która była wówczas nastoletnią dziewczynką, dla której był to największy film w karierze.

Richards od najmłodszych lat miała kontakt ze sceną, jednak na szerokie wody wypłynęła właśnie podczas kręcenia "Jurassic Park". "To przerażająca myśl, ale wszystkie dziecięce gwiazdy z lat 90. są teraz po czterdziestce" - podkreśla portal buzzfeed.com.

Aktorka w filmie wcieliła się w rolę Lex Murphy, czyli wnuczki Johna Hammonda. Potem zagrała jeszcze w kontynuacji filmu, a następnie nieco odeszła od kariery filmowej. Rozpoczęła karierę artystyczną, uzyskując dyplom Skidmore College. Ostatecznie w 2003 roku zrezygnowała z aktorstwa i zajęła się malarstwem.

Wraca kultowy film

Najnowsza superprodukcja z serii "Jurassic Park" zagości w kinach już w ten weekend. "Jurassic World Dominion" rozgrywa się cztery lata po zniszczeniu Isla Nublar.

W filmie główni bohaterowie muszą odnaleźć się w świecie, w którym do ekosystemu powróciły dinozaury i wydostały się poza wyspę, na której były trzymane. Pojawiają się nowe gatunki, które są ogromnym zagrożeniem dla człowieka.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek wspomina bal charytatywny Omeny Mensah: "To była symboliczna kwota"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić