Krakowska policja szuka kierowcy hulajnogi. Zaatakował podczas maratonu

54

Wydział do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komisariatu Policji I w Krakowie prosi o pomoc w identyfikacji osoby widocznej na zdjęciach. Podczas "Osiemnastego Półmaratonu Marzanny" zaatakował jedną z osób pracujących przy imprezie.

Krakowska policja szuka kierowcy hulajnogi. Zaatakował podczas maratonu
Policja prosi o pomoc w odnalezieniu mężczyzny ze zdjęcia. (Policja)

Do incydentu doszło 22 marca w Krakowie na ul. Bernardyńskiej. Trwał "Osiemnasty Półmaraton Marzanny" co wiązało się w utrudnieniami w ruchu i koniecznością zabezpieczenia kilku odcinków trasy.

Policja szuka niebezpiecznego mężczyzny

Mężczyzna poruszający się na hulajnodze zignorował prośbę pracownika zabezpieczającego imprezę masową o przejazd drugą stroną chodnika i uderzył go pięścią w twarz - przekazuje policja.

Mężczyzna pracujący podczas zabezpieczania imprezy doznał obrażeń ciała na okres powyżej siedmiu dni. W tej sprawie wszczęto dochodzenie o przestępstwo z art. 157 § 1 kodeksu karnego. Zabezpieczono nagranie monitoringu z wizerunkiem sprawcy, ale nie udało się ustalić jego personaliów.

Policja prosi o pomoc w ustaleniu danych mężczyzny. Informacje w tej sprawie można przekazywać do Komisariatu Policji I w Krakowie telefonicznie na nr 47 83 52 914 lub 112 albo mailowo na adres: kp1@krakow.policja.gov.pl.

Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić