Barbara Jaros| 
aktualizacja 

32 lata temu pokazali 2019 rok. Jak bardzo mylili się twórcy "Uciekiniera"?

33
1/6

Arnold Schwarzenegger w "Uciekinierze" Paula Michaela Glasera

Arnold Schwarzenegger w "Uciekinierze" Paula Michaela Glasera
(Materiały prasowe)
0
0

"Uciekinier" to hollywoodzka produkcja sci-fi z 1987 roku. Jej akcja rozgrywa się 32 lata później, w zdegenerowanym świecie, gdzie brakuje żywności, a Stany Zjednoczone stały się państwem policyjnym. W rolę bardzo dziś niemodnego nieskazitelnego protagonisty wcielił się nie kto inny jak król kina akcji lat 80. i 90. Arnold Schwarzenegger. Zobacz, jak twórcy filmu wyobrażali sobie rok 2019.

2/6

Demoniczna telewizja

0
0

Najpopularniejszym programem w kontrolowanej przez państwo telewizji jest tytułowy "Uciekinier". W 1987 roku scenarzystom z jakichś powodów musiało wydawać się prawdopodobne, że ówczesne przedszkolaki będą kiedyś szaleć za sadystycznym teleturniejem, w którym uczestnicy są zmuszani do walki o życie.

3/6

Cenzura

0
0

"Wszelka sztuka, muzyka i komunikacja są cenzurowane. Nie toleruje się żadnego sprzeciwu" - czytamy we wprowadzającym do filmu opisie. Też tak to widzicie?

4/6

Fitness

0
0

Trening przed ekranem? Przynajmniej to się zgadza.

5/6

Inteligentny dom

0
0

Urządzenia takie jak lampy czy ekspres do kawy w mieszkaniu filmowej Amber Mendez (Maria Conchita Alonso) są sterowane głosem.

6/6

Moda

0
0

W "Uciekinierze" kobiety noszą marynarki z poduszkami na ramionach, wielkie geometryczne kolczyki i napuszone fryzury typu hełm. Najwyraźniej twórcy filmu nie potrafili sobie wyobrazić, że te wizytówki lat 80. kiedyś wyjdą z mody.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić