Pielęgniarka pokazała za dużo. Teraz straci pracę
Machała pupą przed pacjentami
Pielęgniarka w domu pomocy chorym na demencję odsłaniała dekolt i machała pupą dla setek widzów na swoim show w serwisie Periscope. Obok leżeli pacjenci.
26-letnia Shnae Barton została zawieszona i w jej sprawie toczy się śledztwo. Fanom przyznała, że pracę raczej straciła.
Bezwstydna Barton pozbawiła pacjentów godności, pozując i twerkując przed kamerą swojego telefonu. W trwającym 25 minut klipie wyładowanym przekleństwami i czacie nasyconym seksualnym słownictwem bawiła się kosztem bezradnych osób - donosi "The Sun".
Brak szacunku
Barton nie przerwała transmisji nawet gdy jej koledzy z pracy zaczęli myć chorego człowieka na łóżku obok. W swojej obronie odpowiedziała "The Sun", że "przecież ci ludzie mają demencję i niczego nie będą pamiętać".
Shnae Barton otwarcie opowiadała o swoich upodobaniach seksualnych i paleniu trawki, swój wywód przerywając jedynie, by rzucić kilka słów w stronę chorych. W którymś momencie robiła gesty wyrażające jej obrzydzenie dla części intymnych pacjentów.
Reakcja
Oglądający transmisję dopingowali Shnae, prosząc o dalsze gorszące występy. Tylko jeden z widzów zwrócił jej uwagę, że uważa zachowanie pielęgniarki za karygodne.
Podobnego zdania jest właściciel prywatnego domu opieki. W rozmowie z "The Sun" Paul Burns oświadczył, że Barton została zawieszona, a w jej sprawie zostanie przeprowadzone śledztwo.
Autor: Jan Muller