o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Albert Kamiński
|

Razem kontra Wszechpolacy. Starcie we Wrocławiu

49 reakcji
0
0
49
Podziel się
1 z 7
Dwie skrajne organizacje
Dwie skrajne organizacje
(PAP, Maciej Kulczyński)
0
0

Na Wrocławskim rynku miały dziś miejsce dwie manifestacje dotyczące przyjmowania uchodźców. Pierwszą zorganizowała Młodzież Wszechpolska, druga natomiast Partia Razem.

Manifestacja narodowców trwała 30 min. "Wczoraj nazizm, dziś islamizacja. Znów niemiecka okupacja" - widniał napis na jednym z ich transparentów.

49
0
0
bDJSIxAf
KOMENTARZE
(49)
Popieram
4 lata temu
Hasła prawdziwe."Nie dla islamizacji Polski"
Don Leon
4 lata temu
brawo dla narodowców, tylko oni nas ratują od lewaków!
eli
4 lata temu
popieram!! Nie dla islamizacji!!!
bDJSIxAj
zenek
4 lata temu
Należy współczuć i pomagać ale gdy patrzę na relacje z obozów uchodźców i gdy widzę tam samych młodych rozrabiających facetów to trudno we mnie wzbudzić współczucie . W pełni popieram polską politykę względem tych tzw. uchodźców.
frechen
4 lata temu
a ta partia razem to chyba nowy zalążek PO
Najnowsze komentarze (49)
Anty narodowi...
4 lata temu
Nie dla narodowców.Jezus też był żydem i pewnie by go potraktowali jak naziści . To ma być chrześcijaństwa?
Zła
4 lata temu
Ciekawe,że najwięcej szczekają ci co siedzą za granicą i przez np.angoli są tak postrzegani jak sami mówią o imigrantch
Pit
4 lata temu
To nie są imigranci !!! Tylko ludzie co nie chca pracoeac a tylko brac ! I do tego bardzo niebezpieczni dla nas wszystkich !!!! A tym co myślą inaczej wypada tylko życzyć aby nigdy się nie przekonali o tym na własnej skórze bo pot będzie za późno dla nas wszystkich .i tu nie chodzi o PIS czy PO lub kogo innego tylko o nasze wspólne bezpieczeństwo! A jeśli ktoś nie wierzy zapraszam do Niemiec Francji lub Belgii. ... pomyślcie trochę
mateusz_pytla...
4 lata temu
my i tak nie przyjmujemy uchodźców
Wrocławianin
4 lata temu
Brawo młodzież Wszechpolska brawo nie dajmy się lewaka zastraszyć i wszelkim rodzają dewiactwu jesteśmy z wami dzięki wam i innym uchronimy nasz kraj przed islamizacja naszej ojczyzny !!!!
Roman
4 lata temu
Partia Razem. Zbiorowisko lewackie glupoty, gejów lesbijek. Nie daj boże takich ludzi do władzy.
j38ac
4 lata temu
Jak chcecie to bierzcie uchodźców ale do siebie na chate i na zewnątrz wychodzcie z nimi na smyczy jak z psami, żeby nikogo nożami nie ugryźli.
krystian
4 lata temu
uchodzcy haha..niech bronia soich krajow. Niewinne biedne islamskie owieczki dobre. Czy nam podczyas 2 wojny swiatowj ktos pomogl?!
bDJSIxAb
Ateista
4 lata temu
Chcesz się zastanawiać za każdym razem kiedy będziesz mijać Araba czy się wysadza czy tylko kupuje kaszane to proszę bardzo niech czarnula z fotki weźmie kilku do domu i ich utrzymuje bo ja za swoje ciężko zarobione pieniądze nie mam zamiaru a jak ich przyjmie nasz kochany rząd to za czyje będą się byczyc? tylko za nasze podatnikow bo do pracy żaden z nich się nie nadaje gwarantuje
www
4 lata temu
Mieszkam we Wrocławiu 50 lat i mam swoje zdanie na temat tego miasta jak i innych. Czy się to komuś podoba czy nie to Wrocław, Gdańska i kilka innych miast są najpiękniejsze w Polsce dzięki swojej unikatowej starej zabudowie wykonanej prawie w całości przez Niemców. Są to nawet fortyfikacje z okresu Napoleońskiego. Ale nie o to chodzi tylko o to że ci niby wszechpolacy przynoszą wstyd wszystkim polakom.
valdi
4 lata temu
popieram precz z islamizacja Polski
E,MERYT
4 lata temu
Wrocław i trójmiasto to ostoja lewactwa i liberalizmu ale chyba PIS nie wie czy udaje głupa aby to zmienić jest i wygrać wybory samorządowe jest uczciwe potraktowanie emerytów podczas waloryzacji .
NIE PLATFORMI...
4 lata temu
Jaką skrajną organizacją jest Młodzież Wszechpolska ,ta młodzież jest gwarantem tego ze znów nikt nie przyniesie nam komunizmu na bagnetach o czym marzą aktywiści lewackiej partii ,razem do tyłu ,polecam widoki z Hamburga.
ŚmierćLewactf...
4 lata temu
żaden człowiek nie jest nielegalny.... człowiek poczęty też ale te ści....wa lewackie twierdzą inaczej wybiórczość i szambopływanie moralne tych środowisk musi całkowicie zostać wypłukane z tej ziemi
bDJSIxzN
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Wybory w USA. Euforia na ulicach. Tak świętuje Ameryka

Joe Biden pokonał Donalda Trumpa w walce o fotel prezydenta USA. Zwolennicy kandydata Demokratów zaczęli już oficjalnie świętowanie.
9.

Wybory Prezydenckie w USA 2020. Tak głosuje Ameryka! Beyonce, Lovato

Wybory w USA 2020. Na kogo głosowały wielkie gwiazdy w Ameryce? Choć większość znanych celebrytów, a także sław Hollywoodu deklaruje chęć oddania głosu na demokratę Joe Bidena, to jednak wśród nich zdarzają się osoby, które zagłosowały na Donalda Trumpa - jak choćby raper Lil Wayne. Do wzięcia udziału w wyborach gwiazdy zachęcały w social mediach. "Te wybory są zbyt ważne. To coś więcej niż tylko polityka..." - apelowała do fanów Jennifer Lopez.
bDJSIxzO
8.

Donald Trump - od milionera do prezydenta

Donald Trump w 2016 roku został 45. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jednak przez wiele lat znany był jako miliarder i jeden z barwniejszych biznesmenów Nowego Jorku. Kupił linie lotnicze, założył agencję modelek i organizował konkursy piękności. Wystąpił w wielu filmach i serialach, napisał kilka książek, prowadził własny program o biznesie i reklamował największe koncerny świata. Jest zapalonym fanem sportu i wrestlingu.
6.

Strajk Kobiet. Cały internet się śmieje! Najlepsze hasła z protestów

Od 22 października w całej Polsce nieprzerwanie trwają protesty przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Coraz więcej osób pojawia się na manifestacjach z transparentami. Poza klasycznymi sloganami widnieją na nich również niezwykle kreatywne hasła z humorem. Oto najlepsze transparenty, jakie pojawiły się na protestach w całej Polsce.
bDJSIxzP
5.

Strajk Kobiet. Tłumy na ulicach polskich miast. Jesteśmy na miejscu

W środę w różnych miastach Polski odbywa się kolejna odsłona Strajku Kobiet. Organizatorzy protestów namawiali kobiety, by tego dnia nie iść do pracy. W Warszawie i w Łodzi już rozpoczęły się demonstracje. Nasi redaktorzy są na miejscu i na bieżąco relacjonują, jak przebiegają protesty.
4.

Protest kobiet. Kreatywność uczestników nie zna granic

W całej Polsce trwają protesty przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego. W demonstracjach biorą osoby w każdym wieku, często niosąc transparenty. Dostaje się nie tylko politykom, lecz także Kościołowi Katolickiemu. Uczestnicy dają pełny upust swojej pomysłowości.
3.

Strajk Kobiet. Polskie miasta zablokowane. Byliśmy na miejscu

Zgodnie z zapowiedziami, Ogólnopolski Strajk Kobiet zorganizował blokady w największych miastach Polski. Stanęły Warszawa, Gdańsk, Łódź i wiele innych. Redaktorzy wp.pl i o2.pl byli na miejscu i relacjonowali przebieg blokad.
bDJSIxzQ
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić