Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JKM
|

13-latka zaszła w ciążę z 71-latkiem. Mężczyzna nie żyje

131
Podziel się

Nie milką echa dramatu, który rozegrał się na początku sierpnia pod Kielcami. 13-latka urodziła martwe dziecko. Ojcem zmarłego noworodka był 71-letni Stanisław G. Teraz aresztowany pod zarzutem wykorzystywania seksualnego małoletniej mężczyzna zmarł.

13-latka zaszła w ciążę z 71-latkiem. Mężczyzna nie żyje
Stanisław G. został zatrzymany przez policję (Policja)
bELyvtYR

13-latka urodziła dziecko w domu 9 sierpnia. Na miejsce przybyli ratownicy medyczni, którzy stwierdzili zgon noworodka. Dziewczyna została zabrana do szpitala.

Horror pod Kielcami. 13-latka miała dziecko z 71-latkiem

Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa Kielce-Zachód. Ojcem dziecka okazał się 71-letni Stanisław G. Potwierdziły to badania DNA.

bELyvtYT

Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Postawiono mu zarzut współżycia z małoletnią. 71-latek częściowo przyznał się do zarzucanego czynu i złożył wyjaśnienia. Za zarzucany czyn groziło mu od 2 do 12 lat więzienia.

Śledczy badają szczegóły tej dramatycznej historii. Ustalana jest m.in. przyczyna śmierci noworodka. Prokuratura chce sprawdzić również, czy 13-latka nie była wykorzystywana przez inne osoby.

Prokuratorzy złożyli również wniosek do Sądu Rejonowego o odebranie praw rodzicielskich rodzicom 13-latki. Dziewczynka decyzją sądu została umieszczona w placówce opiekuńczo-wychowawczej.

bELyvtYZ

71-letni oskarżony zmarł w areszcie. Prokuratura nie porzuca śledztwa

Teraz okazuje się, że w areszcie Stanisław G. zachorował. Jak podaje portal kielce.naszemiasto.pl, lekarze nie zezwolili na przetransportowanie 71-latka do szpitala więziennego. Pod nadzorem służby więziennej mężczyzna od 6 września przebywał w szpitalu na Czarnowie w Kielcach. Dziesięć dni później Stanisław G. zmarł.

Oznacza to, że sprawa zostanie umorzona w zakresie stawianych mu zarzutów, nadal będziemy jednak badać pozostałe wątki, w tym m.in. to, czy pokrzywdzona nie został wykorzystana przez inne osoby – przekazała w rozmowie z lokalnym serwisem szefowa Prokuratury Rejonowej Kielce-Zachód Małgorzata Zarychta-Chodup.
bELyvtZa

Obejrzyj także: Lokalni notable oskarżeni o seks z nieletnimi z domu dziecka

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELyvtZu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(131)
Interesant
miesiąc temu
Stworzono prawo ktore orodukuje przestępców. Chciala to korzystał. Co w tym zlego?
Wuj
miesiąc temu
Ani slowa o tym czy sprawa bedzie miala ciag dalszy w zakresie nieudzielenia pomocy zatrzymanemu w zakresie medycznym co doprowadzilo do smierci zatrzymanego. To ze pukał małolatę to jedno a smierc zatrzymanego jest grubszym tematem. Jakos o tym cicho.
Dzika Nika
miesiąc temu
Niezwykle wstrząsająca historia. Sama mam trzynastolatkę w domu. Całkowite dziecko z niej jeszcze. Tutaj musiał być patologiczny dom. Pewnie rodzice stręczyli ją za narkotyki albo alkohol. Żadna trzynastolatka z normalnego domu nie rwie się sama z siebie do 71-letnich dziadów. I jakim to perfidnym dziadem trzeba być, żeby takie dziecko tknąć. A w Polsce, służba zdrowia ogólnie nie jest najlepsza. Ludzie umierają na SORach. Czemu miałyby być wyjątki dla więźniów.
bELyvtZv
Hfy
miesiąc temu
Ile lat miała Maryja kiedy urodziła Jezusa ???
Barany
miesiąc temu
Skąd macie pewność, że to dziadek wykorzystywał małolatę? Pewnie sama się nawinęła i mu oddala, i to z pewnością nie był jej pierwszy raz... Dziadek sobie skorzystał, jednak wina nie leży tylko po jego stronie a bez braku dowodów na wykorzystywanie seksualne nie można mówić o gwałcie itd. Faktem jest natomiast współżycie z osobą nieletnią, czyli czyn zwany pedofilią. Jednak czy zdajecie sobie sprawę, że takie coś dzieje się co chwila? Takie mamy czasy. A dziadka zapewne dojechali w ZK więc poniósł najwyższą karę tracąc życie.
I. T.
miesiąc temu
Jakie dziecko? Pannica mająca swoje potrzeby
Piteros
miesiąc temu
Wycwelili go w więzieniu i zmarł,ze starości☝️
Htdd
miesiąc temu
Zajechali go w areszcie
kasii
miesiąc temu
W sumie to dobrze.Społeczeństwo nie będzie płaciło za więzienie.
Niebieski pta...
miesiąc temu
Z perspektywy prawa naturalnego, zachowanie zupełnie normalne, występujące na świecie wśród narodów które zdominują nasz glob , kulturę i człowieka " zachodu". Człowiek "biały"(zachodu ) powinien rozmnażać, sie w wieku po 40 , żeby szybciej dać przestrzeń dla , żółtych, opalonych, brodatych.
nieznajooma
miesiąc temu
brak zainteresowania 13-latką! gdzie są rodzice? żeby nie dopilnować dziecka i żeby przebywało z facetem 71 letnim to się w głowie nie mieści. zacznijcie rozmawiać z dziećmi nawiązywać kontakt i realcje przyjacielske ono dopiero dorasta, buntuje się, wkracza w dorosłość, a tu takie coś?
Majki
miesiąc temu
Xiekawe co sie dzialo w domu ze odebrano jej rodzicom prawa rodzicielskie a sama pokrzy2dzona nie chciala wracac do domu
EWUNITTA
miesiąc temu
W ośrodku wychowawczym dopiero ja zdeprawuja
bELyvtZn
Ola
miesiąc temu
Trochę dziwne zdarzenie..brak słów. Mając nawet 13 lat. Czy już w pewnym sensie. Nie spojrzalabym na takiego typa. Czy te czasy odebrały już aż tak myślenie nawet młodym??....wyczucie sytuacji??...Zmarł...ona poronila. Może I lepiej dla tej młodej osoby. Dziecko dziadka..świat zwariował.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić