aktualizacja 

19-latka wyrzuciła noworodka do śmieci. Nagranie z monitoringu

75

Alexee Trevizo z Nowego Meksyku trafiła do szpitala z bólami brzucha i pleców. Okazało się, że była w ciąży i właśnie zaczęła rodzić. 19-latka ukryła się w łazience, gdzie urodziła chłopca. Nie zgłosiła tego nikomu, a dziecko wyrzuciła do śmietnika. Do sieci trafiło nagranie ze szpitalnych korytarzy.

19-latka wyrzuciła noworodka do śmieci. Nagranie z monitoringu
Nastolatka wyrzuciła dziecko do śmietnika. (YouTube)

Alexee Trevizo trafiła do szpitala Artesia General Hospital w Nowym Meksyku z silnymi bólami brzucha i pleców. 19-latka nie zdawała sobie sprawy z tego, że jest w ciąży i właśnie zaczęła rodzić. Lekarze powiedzieli dziewczynie, co się z nią dzieje, a następnie skierowali ją na oddział.

Wyrzuciła dziecko do śmietnika

W sieci pojawiły się nagrania z monitoringu, na których widać, co działo się później. Alexee wyszła w pośpiechu ze swojego pokoju i zniknęła w łazience. Po około 20 minutach wróciła już spokojniejszym krokiem.

W dalszej części nagrania widać sprzątaczkę, która zajrzała do śmietnika znajdującego się w łazience. W zakrwawionym czarnym worku znalazła noworodka. Natychmiast wezwała pomoc, jednak było już za późno.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Prigożyn zdemaskowany. Wskazała jego prawdziwą rolę

Dziecko już nie oddychało. Szybko ustalono, że jego matką jest właśnie 19-letnia Alexee.

Na miejsce wezwano policję. Alexee przyznała się do tego, że urodziła dziecko w łazience, a następnie zawinęła je w worek na śmieci i wyrzuciła. Kamery zarejestrowały moment, gdy o wszystkim dowiedziała się matka 19-latki. Kobieta wpadła w histerię, cały czas powtarzając do swojej córki "Co zrobiłaś?".

Przepraszam mamo, to wyszło ze mnie i nie wiedziałam, co robić… Po prostu się przestraszyłam, tam nie było płaczu ani nic - podziałała Alexee.

10 maja policja oskarżyła 19-latkę o morderstwo pierwszego stopnia i fałszowanie dowodów. Alexee została zwolniona z aresztu żeby mogła dokończyć rok szkolny. Jej prawnik, Gary C. Mitchell, powiedział Associated Press, że jego klientka nie powinna być oskarżana o morderstwo.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić