aktualizacja 

2-latek wziął broń i się zastrzelił. Dantejskie sceny w USA

179

Dramatyczny wypadek w amerykańskim stanie Indiana. Dwuletni chłopiec znalazł w mieszkaniu naładowany pistolet, po czym nacisnął spust. Jego matka w tym czasie karmiła swoją córeczkę w sąsiednim pokoju.

2-latek wziął broń i się zastrzelił. Dantejskie sceny w USA
Dwuletni chłopiec przypadkowo zastrzelił się podczas, gdy jego matka karmiła swoją córeczkę w sąsiednim pokoju.

Tragiczne skutki bezmyślności rodziców. Do dramatycznego wypadku doszło w Fairmount w amerykańskim stanie Indiana. 2-letni Leighton Seals we wtorek po południu bawił się w pokoju, gdzie znalazł naładowany pistolet.

Chłopiec przez przypadek wycelował w siebie i nacisnął spust. Jego mama 22-letnia Caci Seals była w tym czasie z drugim dzieckiem w sąsiednim pokoju. Leighton został przetransportowany do szpitala w Indianapolis, niestety obrażenia były zbyt poważne, dziecko zmarło.

Funkcjonariusze przyjechali do domu w Fairmount, gdzie znaleźli 2-letniego Leightona po tym, jak zastrzelił się naładowanym dziewięciomilimetrowym pistoletem Ruger - poinformowała w oświadczeniu lokalna policja.

Ojciec Leightona, Noah Collins przebywał poza domem gdy doszło do wypadku. Policja wszczęła śledztwo w sprawie tragedii. Rzecznik policji przekazał, że ustalenia śledczych zostaną przekazane prokuratorowi, co oznacza, że ​​mogą zostać postawione zarzuty karne.

Zobacz także: Dwulatek zaginął bez śladu
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić