Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Chciała zaszaleć, nie żyje. 20-latka zafundowała sobie zabójczy koktajl

168
Podziel się:

20-letnia Kelsey Corps pomieszała alkohol z extasy i zasłabła na koncercie. Zmarła następnego dnia w szpitalu. Lekarz oznajmił co było przyczyną jej zgonu.

Chciała zaszaleć, nie żyje. 20-latka zafundowała sobie zabójczy koktajl
Brytyjka zażyła extasy na imprezie. Zmarła w szpitalu (Instagram)

Kelsey Corps, recepcjonistka w centrum fitness, zażyła dwie tabletki extasy, które pomieszała z wódą, podczas imprezy na Festiwalu Wonderwood. Kilka minut później zasłabła z powodu niewydolności organów.

Została przyjęta do szpitala w śpiączce, gdzie uzyskała pozytywny wynik testu na COVID-19 i doznała śmiertelnego zatrzymania akcji serca. Kelsey Corps zmarła następnego ranka.

W angielskim mieście Preston odbyła się rozprawa sądowa. Świadkiem problemów Corps był jej przyjaciel, który opowiedział o całym zajściu.

W sobotni poranek ja i Kelsey złapaliśmy taksówkę na imprezę i zaczęliśmy pić alkohol. Nie pamiętam, kiedy braliśmy tabletki, Kelsey miała przy sobie 2-3 extasy - tłumaczył przed sądem, cytowany przez daily.mail.

Jak dodał przyjaciel, Corps zaczęła prosić o wodę, jednak nie mógł jej znaleźć. Stan kobiety z minuty na minutę był coraz gorszy. Wezwał kartkę i czekał na pomoc medyczną.

Lekarz mówi o tragedii

Dr Simon Vaughan, który pracował na oddziale intensywnej terapii w Blackpool Victoria Hospital, powiedział, że Corps przybyła na oddział ratunkowy o 20:52 w śpiączce.

Jej temperatura wynosiła 42 stopnie, miała szybkie tętno i niskie ciśnienie krwi. Otrzymała pozytywny wynik testu na COVID i została przeniesiona do jednostki krytycznej. Tam zmarła - analizował.

Sekcja zwłok wykazała wysoki poziom narkotyków w organizmie Kelsey. Przyczyną jej śmierci była niewydolność wielonarządowa i zatrucie ecstasy.

Zobacz także: Granica z Białorusią. Gen. Skrzypczak: niepokoi mnie jeden fakt
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(168)
na zdrowie
4 miesiące temu
no i dobrze.
Selekcja natu...
4 miesiące temu
zapraszamy następne
wedgbhn
4 miesiące temu
zabójczy koktajl to nie jeden ostatnimi czasy se zafundował pod wpływem propagandy
Diler
4 miesiące temu
Groszki były mocne. Bez wódy było by to samo.
oko
4 miesiące temu
Trudno takich żałować.
NomNom
4 miesiące temu
Anglicy znani z Libacji wszelkiej maści. Szczególnie młodzi... kultura picia...i ogólnie kultura w ogólnym rozumieniu poszła gdzieś obok już dawno temu i z pokolenia na pokolenie jest "coraz lepiej". Kiedyś jak byliśmy na Soho chyba co 10 minut ktoś "coś" komuś bez przerwy proponował. A około 23 wszyscy pijani, lub na przemian w stanie Gleba-na kolanach-pół pion-Gleba. Damy z kieckami zadartymi "pod szyję" i panowie w zapoconych koszulach poruszający się po całej szerokości chodnika w bliżej nieokreślonych kierunkach.
Malangsveien
4 miesiące temu
Ja zawsze mieszam i jest ok
UFO
4 miesiące temu
Po co mieszała prochy z wódą ? Ma za swoje
relaista
4 miesiące temu
Selekcja naturalna.
Stach
4 miesiące temu
jak się nie umie to się nie bierze
Ewka
4 miesiące temu
1. Co ma pozytywny covid do tego? 2. Ludzie jak zabieracie się do pracy dziennikarskiej, to jakieś minimum polszczyzny by się przydało...
rrtd
4 miesiące temu
I co w związku z tym?
jam
4 miesiące temu
Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno :)
jam
4 miesiące temu
Bo pić to trza umić :D
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić