24-letnia turystka nie żyje. Zginęła podczas wakacji na Ibizie

40

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na hiszpańskiej Ibizie. 24-letnia turystka wypadła z hotelowego balkonu zlokalizowanego na drugim piętrze. Pochodząca z Wielkiej Brytanii kobieta spędzała tam czas z partnerem. Obecnie policja wyjaśnia okoliczności tragedii.

24-letnia turystka nie żyje. Zginęła podczas wakacji na Ibizie
Tragiczny wypadek na wakacjach. 24-latka nie żyje (Google Maps)

Do wypadku miało dojść ok. godz. 9 rano w hotelu Rosamar w pobliżu kurortu San Antonio na Ibizie, który słynie z imprez. 24-letnia Brytyjka wypadła z balkonu na drugim piętrze. W tym czasie przebywał z nią partner, który wezwał pomoc. Przybyli na miejsce ratownicy nie byli jednak w stanie uratować młodej turystki i stwierdzili zgon - informuje "Daily Mail".

Tragiczny wypadek na wakacjach. 24-latka nie żyje

Jeszcze w niedzielny poranek śledztwo ws. wypadku rozpoczęli hiszpańscy policjanci. Ich zadaniem będzie ustalenie, czy doszło do nieszczęśliwego wypadku, a kluczowe w tej sprawie będą zeznania mężczyzny, który towarzyszył 24-latce w momencie tragedii.

Hotel Rosamar posiada cztery gwiazdki i położony jest tuż obok plaży w Cala de Bou w zachodniej części wyspy. Dotąd obiekt miał dość dobrą opinię i nie dochodziło w nim do poważniejszych ekscesów.

Obsługa hotelu nie chciała skomentować niedzielnej tragedii w rozmowie z dziennikarzem "Daily Mail". Brytyjski serwis zauważa jednak, że to kolejna tragedia tego typu w ostatnich tygodniach. Na początku miesiąca 35-letnia Brytyjka zmarła wskutek wypadku, jaki miał miejsce w hotelu Bellver w Palmie na Majorce. W tym przypadku turystka wypadła z balkonu zlokalizowanego na szóstym piętrze.

We wrześniu na Balearach zginął też 55-letni turysta z Wielkiej Brytanii, który poślizgnął się i spadł z ponad 100-metrowego klifu na Formenterze. Mężczyzna przebywał na wakacjach z partnerką i grupą przyjaciół.

Z kolei w sierpniu 48-letnia Brytyjka zmarła, po tym jak wypadła z pokoju na ósmym piętrze w czterogwiazdkowym hotelu Melia Palma Marina, który również znajduje się w stolicy Majorki.

Zobacz także: "W Polskę na weekend". Roztocze to "polska Amazonia". Idealne miejsce nie tylko na jesienny weekend
Autor: ŁKU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić