o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Agent Lewandowskiego. Czym zajmował się w przeszłości?

1
Podziel się

Cezary Kucharski, były piłkarz i agent sportowców, w tym Roberta Lewandowskiego, został zatrzymany przez policję we wtorek 27 października. Nie wszyscy wiedzą, czym jeszcze zajmował się w przeszłości.

Agent Lewandowskiego. Czym zajmował się w przeszłości?
Cezary Kucharski - były agent Lewandowskiego. (WP SportoweFakty)
bEaepxXF

Czym zajmował się Cezary Kucharski?

Cezary Kucharski był piłkarzem, reprezentantem Polski w piłce nożnej, a później menedżerem innych sportowców, w tym m.in. Roberta Lewandowskiego, Michała Kucharczyka, Rafała Wolskiego, a także Jakuba Koseckiego.

bEaepxXH

Cezary Kucharski był także posłem

Nie wszyscy wiedzą, że był także posłem na Sejm VII kadencji. Został wybrany w październiku 2011 roku, startując z listy Platformy Obywatelskiej.

Na stronie Sejmu RP można przeczytać o dokonaniach Cezarego Kucharskiego, który przez 4 lata (2011-2015) był posłem PO. Wziął udział w 80,71 proc. głosowań (5083 z 6298 głosowań). Złożył też 15 interpelacji i 2 zapytania.

bEaepxXN

Kim jest Cezary Kucharski?

Cezary Kucharski urodził się w Łukowie (Lubelszczyzna) w 1972 roku. W 1991 roku ukończył Liceum Ogólnokształcące w Tarnobrzegu. Swoją karierę piłkarską rozpoczynał w 1989 w klubie Orlętach Łuków. Później, w 1990, jako licealista, przeszedł do klubu Siarka Tarnobrzeg. 3 lata później trafił do szwajcarskiego FC Aarau, a od sezonu 1995/1996 był piłkarzem Legii Warszawa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEaepxYi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
Adam W.
7 miesięcy temu
W podobny sposób trafił do więzienia za długi podatkowe ojciec Steffi Graf,Peter. Oskarżył bokserskiego promotora Eberharda Thusta o szantaż. Miał rację i wygrał-Thust dostał 3 lata więzienia. Przy okazji procesu, prokurator i urząd skarbowy zainteresował się księgowością rodziny Graf. Nie bez racji, pieniądze na własne wydatki, w tym kochanki, były księgowane jako koszty.Peter Graf dostał 7 lat. Kłótnie na tym poziomie dochodów i przy okazji stosowania "optymalizacji" podatków są bardzo ryzykowne.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić