o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aleksander Sławiński
|

Ambasador USA do Beaty Mazurek: "Powinna się Pani wstydzić"

40
Podziel się

W poniedziałek doszło do krótkiej wymiany zdań między ambasador USA w Polsce, Georgette Mosbacher, a europosłanką PiS, Beatą Mazurek. Mosbacher zarzuciła Mazurek kłamstwa. Ta jednak po chwili milczenia odpowiedziała, dziwiąc się jej domniemanej niewiedzy.

Ambasador USA do Beaty Mazurek: "Powinna się Pani wstydzić"
Ambasador USA w Polsce, Georgette Mosbacher (Agencja Gazeta, Sławomir Kamiński)
bDgCAPfV

Wczoraj europosłanka i była rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości, Beata Mazurek, opublikowała na Twitterze wpis komentujący niechęć Rafała Trzaskowskiego do wzięcia udziału w debacie organizowanej przez TVP. Kandydat KO odmówił w niej udziału, jednocześnie zapraszając Andrzeja Dudę do Leszna na "swoją" debatę.

Trzaskowski boi się debaty z Polakami. Woli ustawioną debatę w WSI 24 i niemieckim Onecie. To przykład pogardy dla wyborców z mniejszych miejscowości. Mieszkańcy Końskich i Polacy już niedługo wystawią mu rachunek - napisała Mazurek.
bDgCAPfX

Czytaj także:

Georgette Mosbacher do europosłanki PiS

Następnego dnia rano na wpis postanowiła zareagować Georgette Mosbacher. W ostrych słowach skrytykowała ona Mazurek, zarzucając jej kłamstwo. Wpis został opublikowany w dwóch językach.

Dobrze pani wie, że szerzy pani coś, co jest absolutnym kłamstwem, sugerując, że TVN to WSI. Powinna się pani wstydzić - napisała ambasador USA.
bDgCAPgd

Beata Mazurek po krótkim milczeniu, wyraziła zdziwienie, że Mosbacher "nie wie tego" i powołała się autorytet Antoniego Macierewicza.

Nie wie Pani tego? A.Macierewicz pytany o twierdzenia raportu, że ITI powstał dzięki wojskowym służbom PRL, Macierewicz odesłał do wyjaśnień G. Żemka (taj. wsp.WSI), byłego dyr. FOZZ, przyznał on, że był agentem służb wojska PRL. W raporcie napisano, że wywiad wojskowy PRL „podejmował wysiłki powołania firmy telewizyjnej”. Celem powołania tego rodzaju firmy miało być ułatwienie plasowania agentury na Zachodzie - odpowiedziała Mazurek oraz poleciła, jako źródło wiedzy, artykuł ze strony TVP Info, opublikowany w kwietniu tego roku.
bDgCAPge

Zobacz także: Końskie czekają na debatę. Mieszkańcy zwycięzcę już znają

bDgCAPgy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(40)
Bolo
4 miesiące temu
Też się nie miała na co powołać tylko na autorytet Antoniego Macierewicza.
Swojak
4 miesiące temu
Kobieto tvn jest tak samo jak Polsat prywatną stacja utrzymując się z reklam a tv PiS To wasza stacja tak samo republika czy trwam
Wojtek
4 miesiące temu
inteligencja i erudycja Mazurek i Maciarewicza są na tym samym poziomie, czyli poniżej jakiegokolwiek poziomu.
bDgCAPgz
za zmiana
4 miesiące temu
Zarzuca Trzaskowskiemu ze się boi TVP...a czemu się nie odezwała jak PAD odmówił debaty w TVN??nie rozumiem..jakieś takiej brzydkiej stronniczości i hipokryzji. Kiedyś byłam wiernym kibicem całej ekipy PiS....ale dzisiaj widzę, ze zachowanie, które reprezentuje, język którego używa wobec ludzi, skłócania rodzin i ludzi....Jako katoliczce nie odpowiadają mi. Mówili o końcu buty i arogancji???a co sobą reprezentują???Moje zaufanie , zaufanie mojej rodziny i znajomych zostało nieodwołalnie stracone....Czas zmian
Polak
4 miesiące temu
niech każdy sobie sprawdzi w Google kto ma pakiet kontrolny TVN i w jakich latach , kto był właścicielem pakietu kontrolnego , zaręczam że się zdziwi ! , i wtedy chciałbym zobaczyć jego minę ,
Najnowsze komentarze (40)
Ya hoo
4 miesiące temu
Pani ambasador miała racje wsi już prawdopodobnie nie kontroluje tvn. Właścicielem tvn są amerykańsko-żydowskie firmy. Można być pewnym, że będą działać dla dobra Polski przecież kapitał nie ma narodowości. Dobrze że mamy nizależne media. Czołem wielkiej Polsce.
jaa
4 miesiące temu
To jest prawda tak. A Mosbacher widziałam twoje zdjęcia z kim trzymasz, to nie może tak być, trzeba zmienić tego ambasadora
Najpierw dwie
4 miesiące temu
wojny światowe, POtem komunizm, teraz mosbacher. Za co?!!!
Skróty:
4 miesiące temu
TVP-Telewizja Polska, TVN-Telewizja Niepolska, fersztejen?
monty
4 miesiące temu
Chodzi o nasze WSI, rozwalone przez Macierewicza zgodnie z rosyjska instrukcją?
kariera
4 miesiące temu
Wszędzie są tacy ludzie . Dla kariery wszystko zrobią. Przychodzą mi na myśl aktorki co za sex robią kariery
orwell
4 miesiące temu
Święty Antoni Smoleński jest wybitnym ekspertem ale od brzozy smoleńskiej,tak wybitnym że najlepsi psychiatrzy nie mogą wyjść z podziwu.
ggggggg
4 miesiące temu
Wstyd to dla nich jest słowem obcym.
bDgCAPgr
Gonzo
4 miesiące temu
No fakt autorytet byłego ministra obrony jest tak samo nie podważalny jak błyskotliwy umysł europosła pisu
ZiomZG
4 miesiące temu
Debata w TVN? he!he! Kanclerz Niemiec ma być wybierany?🤣🤣🤣
Gość
4 miesiące temu
Powinna się pani zamknąć i wracać do USA, czy do siebie, do Izraela, bo nie jest tu pani od tego, żeby kogokolwiek bezczelnie pouczać. Złamała pani protokół dyplomatyczny i powinna się pani, oczywiście przed wydaleniem, tłumaczyć z tego na dywaniku w MSZ - odpowiedział jej obywatel tego kraju.
rdg
4 miesiące temu
Jak zawsze głupio mądra Mazurek :)
WiX
4 miesiące temu
Mosbaher wie co to WSI? Ciekawe od kogo... Ten "ambasador" już dawno powinien zostać wymieniony.
katolik
4 miesiące temu
Maciarewicz - autorytet? chyba że od kłamstw,i rozwałki, naciąganie budżetu na nieuzasadnione wydatki. to zgoda. Pytanie do tego autorytetu, i do kaczyńskiego KIEDY WRESZCIE OPUBLIKUJECIE RAPORT SMOLEŃSKI? Piszecie go już chyba ze dwa lata, jak nie więcej, podawaliście wiele terminów jego publikacji. a teraz już o nim nic nawet nie wspominacie. Niestety, tym samym dajecie Polakom do zrozumienia, że jest on guzik wart, że żadnego zamachu nie było, a katastrofa miała wam pisowcom posłużyć do objęcia władzy, w myśl zasady "po trupach do celu" Wniosek płynie z tego jeden Macie w nosie ludzi, Śmierć ludzi jest pożywką tylko dla hien cmentarnych
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić