"Anioł stróż" czuwał nad nienarodzonym dzieckiem. Pani Aneta pokazała niezwykłe zdjęcie USG

326

Czytelniczka o2.pl podzieliła się z redakcją swoim zdjęciem z USG ciąży. Powód? Gdy przyjrzała się fotografii uważnie, okazało się, że widnieje na nim nie tylko twarz jeszcze nienarodzonego dziecka. Czy to mógł być anioł stróż?

"Anioł stróż" czuwał nad nienarodzonym dzieckiem. Pani Aneta pokazała niezwykłe zdjęcie USG
Pani Aneta podzieliła się z redakcją o2 wyjątkową pamiątką. Na zdjęciu z USG jej ciąży uchwycono nie tylko twarz maleństwa (o2)

Jak relacjonowała pani Aneta, nadesłane zdjęcie z USG przedstawia jej synka. Chłopiec przyszedł na świat zaledwie kilka miesięcy temu, bo 21 marca, o godzinie 21:00.

Anioł stróż na zdjęciu z USG. Niezwykła historia czytelniczki o2

Do skontaktowania się z redakcją o2.pl panią Anetę skłonił artykuł, który ukazał się na portalu Parenting.pl, zatytułowany "Anioł stróż" czuwał nad jej ciążą. Niezwykłe zdjęcie USG. Jego bohaterka dostrzegła na zdjęciu z USG kształt przypominający twarz.

Jak wyznała pani Aneta, wierzy, że jej samej w trakcie ciąży przytrafiła się podobna historia, co bohaterce artykułu. Zdjęcie na którym – według czytelniczki o2.pl – widać anioła stróża malucha, zostało wykonane w połowie października ubiegłego roku.

Chciałam się podzielić naszym zdjęcie, ponieważ był to dla nas szok – nasz synek, który się urodził w tym roku 21 marca o 21, też ma anioła stróża na USG – relacjonowała pani Aneta w rozmowie z o2.pl.

Trudno jednoznacznie rozstrzygnąć, w jaki sposób na zdjęciu z USG pojawiła się przypominająca ducha postać. Osoby sceptycznie tłumaczą taką obecność złudzeniem optycznym, a wierzące – uważają, że to znak, że jeszcze przed narodzinami nad dzieckiem czuwa anioł stróż.

Zobacz także: Zobacz też: Szok na porodówce. 25-latka urodziła dziewięcioraczki
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić