Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Anna Mucha poszła na całość! Odważne zdjęcie

44

Anna Mucha ma mnóstwo fanów, którzy cenią ją za różne rzeczy. Wiele osób uważa aktorkę za przepiękną kobietę o zniewalających kształtach. Ostatnio celebrytce zebrało się na wspomnienia i przy tej okazji opublikowała odważne zdjęcie.

Anna Mucha poszła na całość! Odważne zdjęcie
Anna Mucha poszła na całość (ONS)

Koronawirus mocno doskwiera Polakom. Coraz poważniejsza sytuacja na pewno nie wpływa dobrze na nastroje panujące wśród mieszkańców naszego kraju. Mocno ograniczona jest mobilność. Niezwykle ciężko o wyloty do ciepłych krajów, o czym pewnie marzy sporo osób.

Najwidoczniej na coś takiego chciałaby się skusić Anna Mucha. Celebrytka postanowiła wrócić na Instagramie do pięknych czasów, kiedy to śmiało można było lecieć na rajskie wakacje.

Chciałaby wypocząć jak Kardashian

Pod odważną migawką, na której jest odziana jedynie w dół od bikini, dorzuciła krótki opis. Rozpoczęła go od słów: "Kim, take mi with u!". Nawiązała w ten sposób do Kim Kardashian i jej ostatniej wycieczki na prywatną wyspę. Właśnie tam chciałaby się wybrać również i Mucha.

Sorry Siostry! wiem, że są sprawy ważniejsze, ale jestem już tak potwornie zmęczona tymi emocjami, tą walką, naszą codziennością ... tak potwornie zmęczona i stęskniona "normalnosci", że aż się ucieszyłam ze Kim zabrała swoich przyjaciół na wyspę i świętowała urodziny! Ja też chcę - napisała Mucha.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić