Apel rosyjskich kobiet. "Ameryko, opamiętaj się!"

Media społecznościowe obiegło niecodzienne nagranie z Rosji. Starsze kobiety nazywające siebie "oddziałem Putina" postanowiły zwrócić się na nim do obywateli Stanów Zjednoczonych. Apelują m.in. o odsunięcie od władzy "fanatyków", takich jak prezydent USA Joe Biden. – Amerykanie, stanowicie zagrożenie dla całego świata. Prosimy was, bądźcie rozsądni – podkreślają na filmie.

Apel rosyjskich kobiet. "Ameryko, opamiętaj się!"
Kobiety zwróciły się z apelem do "świadomych" obywateli USA (Twitter, Anton Heraszczenko)

– My, oddział Putina, zebraliśmy się tutaj na spotkanie nadzwyczajne, aby omówić sprawy globalnego bezpieczeństwa – mówi na początku nagrania "głównodowodząca". Następnie przed szereg występuje inna kobieta. Zwraca uwagę, że u prezydenta USA Joe Bidena zdiagnozowano ostatnio zakażenie koronawirusem.

Nie wiadomo, kto ma obecnie kontrolę nad nuklearną walizką. Jesteśmy przekonani, że władzę w USA przejęli sekciarze i fanatycy – podkreśla.

Nagrały film dla Amerykanów. "Wykład z geopolityki od popleczników Putina"

Film opublikował na Twitterze Anton Heraszczenko, doradca ministra spraw wewnętrznych Ukrainy. Polityk ocenił, że choć autorki nagrania chciałyby być traktowane na serio, wideo może być nawet zabawne.

Wykład z geopolityki od popleczników Putina – podpisał nagranie.

Okazuje się, że po krótkim "wstępie", na filmie robi się jeszcze "ciekawiej". Kobieta o rudych włosach zwraca się bowiem bezpośrednio do obywateli Stanów Zjednoczonych.

Ameryko, co robisz? Rządzą tobą fanatycy i wpływa to na cały świat. Zatrzymajcie to, bądźcie ludźmi. Prowadzicie wojnę z Rosją na terytorium Ukrainy. Zniszczyliście ją, zginęli ludzie. Co wy robicie? Wciągnęliście w waszą wojnę cały świat. Nie jest wam wstyd? – pyta kobieta z "oddziału Putina".

Następnie "dowodząca" postanawia zwrócić się do "świadomych" oraz "prawych" mieszkańców USA. Mówi, że powinni wystąpić przeciwko polityce swojego kraju.

Odsuńcie od władzy fanatyków. Nie wiemy nawet, kto obecnie ma kontrolę nad walizką nuklearną. Wy także nie wiecie. Amerykanie, stanowicie zagrożenie dla całego świata. Prosimy was, bądźcie rozsądni – podkreśla starsza kobieta.

Rosyjskie kobiety o amerykańskim prezydencie. "Wyrządził wiele zła"

Na koniec głos postanawiają zabrać jeszcze dwie kobiety. Jedna z nich podkreśla, że gdyby Joe Biden przyjął rosyjską szczepionkę na koronawirusa, Sputnik V, to by nie zachorował.

Jeżeli nie będziecie umieli go wyleczyć, przyślijcie go do nas, my mu pomożemy – zwraca się do Amerykanów.

Kolejna kobieta twierdzi, że nie życzy wcale źle Bidenowi, mimo że "wyrządził wiele zła Ameryce oraz Rosji". – Z liderem takim jak nasz prezydent, wszystko będzie dobrze – mówi.

Ameryko, zwracamy się do ciebie. Opamiętaj się! Opamiętaj się! – skandują na koniec filmu wszystkie kobiety.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Obejrzyj także: Ekspert ocenia wystąpienie Putina. "Bezradność było widać"

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić