Awantura na stacji benzynowej. 29-latek schwytany

2

Na jednej ze stacji paliw w Jarocinie (woj. wielkopolskie) doszło do bójki. Jak się okazało, 29-letni napastnik pobił dwie osoby. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Awantura na stacji benzynowej. 29-latek schwytany
Zdjęcie ilustracyjne. (Policja)

W poniedziałek 9 sierpnia br. kilka minut przed północą, policjanci z Jarocina przyjęli zawiadomienie o pobiciu młodego mężczyzny na terenie jednej ze stacji paliw w Jarocinie. Jak wynikało z informacji przekazanych przez zgłaszającą, na stacji benzynowej doszło do bójki.

Na miejscu zdarzenia mundurowi zastali dwóch poszkodowanych mężczyzn i ich kolegów. Napastnicy oddalili się w nieznanym kierunku. Okazało się, że obrażenia pokrzywdzonych są na tyle poważne, że potrzebna jest ich hospitalizacja. Obaj trafili do pobliskiego szpitala.

Po upływie 6 godzin policjanci zapukali do drzwi mieszkania mężczyzny wytypowanego jako uczestnika zdarzenia. Na miejscu zastali całą trójkę. Zostali oni przewiezieni do jarocińskiej komendy, gdzie ustalono przebieg zdarzenia.

Jak ustalono, sprawca uszkodzenia ciała obu pokrzywdzonych był jeden mężczyzna, 29-letni mieszkaniec Jarocina. Mężczyzna znajdując się w obiekcie handlowym w pewnym momencie uderzył pięścią w twarz 22-latka. Gdy wyszedł na zewnątrz napotkał 21-letniego mieszkańca Jarocina, którego najpierw przewrócił na ziemię a następnie kopnął w głowę. Gdy sprawca zakończył zadawać ciosy, wraz z kolegami oddalił się - relacjonuje st. asp. Agnieszka Zaworska z policji w Jarocinie.

Jeszcze tego samego dnia kryminalni przedstawili mężczyźnie zarzuty naruszenia czynności ciała obu poszkodowanych okres powyżej 7 dni. 29-latkowi grozi kara do 5 lat więzienia. Prokuratura w Jarocinie wydala postanowienie o objęciu mężczyzny dozorem policji.

Zobacz także: Ciężarówka częściowo zawaliła most. Niewiarygodne nagranie z Chile
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić