Łukasz Maziewski
Łukasz Maziewski| 

Baner z Bidenem na budynku urzędu w Poznaniu. Koszt? 10 tys. zł

23

Na gmachu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego pojawiły się banery z życzeniami powodzenia dla Joe Bidena i Kamali Harris. Jak tłumaczył marszałek, to wyraz wsparcia dla nowego prezydenta USA. Ekspozycja okazała się kosztowna.

Baner z Bidenem na budynku urzędu w Poznaniu. Koszt? 10 tys. zł
Urząd Marszałkowski (Facebook)

Podczas poniedziałkowej sesji sejmiku zapytany o koszt instalacji został marszałek województwa Marek Woźniak - informuje portal epoznan.pl. Okazuje się, że instalacja kosztowała 10 tys. zł.

To samo słyszymy, dzwoniąc do biura prasowego UM. Dyspozycję miał, według pracowników biura, wydać marszałek Woźniak. Taki był koszt wykonania baneru, jego instalacji i utrzymywania go przez miesiąc na budynku.

Z okazji zaprzysiężenia Joe Bidena na 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych przy wejściu do Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu pojawiła się okolicznościowa ekspozycja, ukazująca wizerunki prezydenta elekta oraz wiceprezydentki Kamali Harris - informuje Urząd Marszałkowski na swoim koncie na Facebooku.
Zobacz także: PiS przelało miliony swoim samorządom. Podlasie wściekłe. "Skandal"
To wydarzenie jest ważne dla całego świata, również dla Wielkopolski. Chcielibyśmy, by ta rozpoczynająca się kadencja była kadencją dobrą dla Polski – mówił marszałek Woźniak.

Na poniedziałkowej sesji sejmiku Woźniakowi zarzucono, że podobnego banera nie powieszono na budynku UM po wyborze na prezydenta Andrzeja Dudy - podaje epoznan.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić