USA. Rodzice przyłapali ich w sypialni. Nastolatek skazany na 150 lat

467

Mauricio Johnson i jego dziewczyna Shelly Autumn umówili się na nocną schadzkę. 19-latek i 16-latka zostali jednak przyłapani w niezręcznej sytuacji w sypialni przez ojczyma Shelly. Gdy mężczyzna uderzył Johnsona, ten wpadł w furię i wyciągnął broń.

USA. Rodzice przyłapali ich w sypialni. Nastolatek skazany na 150 lat
19-letni Mauricio Johnson przyznał się do potrójnego zabójstwa (Tooele County Sheriff’s Office)

Jak podaje portal Independent, na widok ojczyma dziewczyny Mauricio Johnson zaczął uciekać z jej sypialni. Gdy opuszczał pokój, wciąż miał opuszczone spodnie. Wzburzony opiekun Shelly Autumn uderzył 19-latka, co rozwścieczyło Johnsona na tyle, że wyciągnął broń.

Nastolatek zastrzelił swoją dziewczynę i jej rodziców

Mauricio Johnson zastrzelił zarówno ojczyma Shelly, jak i jej matkę. W chwili śmierci Nikki Metcalf i Margarett Moon mieli po 40 lat. Na końcu zginęła dziewczyna Johnsona – zeznał, że zabił 16-latkę w obawie o własne bezpieczeństwo.

Nie chciałem zostawiać żadnych świadków – zeznał Mauricio Johnson w trakcie przesłuchania (Independent).
Zobacz także: Zobacz też: Policjanci wreszcie złapali zabójcę. Śledztwo trwało ponad 10 lat

Ostatecznie Mauricio Johnson nie stanął przed sądem, aby wziąć udział w standardowym procesie. 19-latek zdecydował się zawrzeć ugodę z prokuraturą, ponieważ groziła mu kara dożywotniego pozbawienia wolności bez prawa do zwolnienia warunkowego.

Mauricio Johnson dobrowolnie przyznał się do morderstwa trzech osób. 19-latek otrzymał łączną karę 150 lat pozbawienia wolności – za każdą z ofiar po 50 lat. W ten sposób Johnson otrzymał szansę warunkowego opuszczenia więzienia po odsiedzeniu w nim 25 lat.

Zobacz także: Duchowny o 1 listopada: święto zgody narodowej. Tłumaczy, co miał na myśli
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić