Bełżyce. Zaatakował sąsiadów maczetą. Zabrali go w kaftanie

5

Agresor z Bełżyc (woj. lubelskie) postanowił rozprawić się z sąsiadami maczetą. Wszystko dlatego, że zwrócili mu uwagę.

Bełżyce. Zaatakował sąsiadów maczetą. Zabrali go w kaftanie
Agresor z lubelskiego zaatakował sąsiadów maczetą. (Policja)

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w Bełżycach (woj. lubelskie). Policja otrzymała zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który zaatakował sąsiadów maczetą. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zauważyli, że jedna z osób miała powierzchowne rozcięcie, natomiast drugi mężczyzna w trakcie zajścia doznał rany nogi i konieczna była pomoc medyczna.

Dlaczego 25-latek sięgnął po broń? Miał zdenerwować się, ponieważ dwójka sąsiadów zwróciła mu uwagę, żeby nie pił alkoholu i nie śmiecił na ich posesji. Rozpoczęła się sprzeczka, która zakończyła się dramatycznie. Mężczyzna był agresywny nie tylko w stosunku do sąsiadów, ale i do funkcjonariuszy przeprowadzających interwencję. Jak donosi "Fakt", do aresztu został zabrany w kaftanie i specjalnym kasku.

25-latek z Bełżyc usłyszy kilka zarzutów. Za kierowanie gróź karalnych, uszkodzenie ciała, znieważenie policjantów i zmuszenie do zaniechania prawnej czynności służbowej może otrzymać wyrok nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci będą doprowadzać zatrzymanego do prokuratury i wnioskować o tymczasowe aresztowanie.

Zobacz także: Wakacje za granicą tańsze niż w Polsce. "Państwo nie powinno ingerować w poziom cen"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić