o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Biedronka serwuje kumulację promocji. Jeśli kupisz sprzęt do domu, otrzymasz voucher

0
Podziel się

Wysyp promocji w Biedronce. Popularny dyskont kusi atrakcyjnymi ofertami. Jeżeli w piątek 26 czerwca kupimy produkty marki Hoffen za min. 50 złotych, to otrzymamy voucher do 100 proc. ich wartości na kolejne zakupy.

Biedronka serwuje kumulację promocji. Jeśli kupisz sprzęt do domu, otrzymasz voucher
Kumulacja promocji w Biedronce (Getty Images)
bDAztRAl

Biedronka serwuje kumulację promocji. Atrakcyjną ofertę wprowadzono już w piątek 26 czerwca. Jeżeli kupimy sprzęt do domu marki Hoffen za co najmniej 50 złotych, to otrzymamy voucher do nawet 100 proc. jego wartości.

Maksymalna wartość vouchera to 50 zł. Jest on przypisywany do karty "Moja Biedronka". Można go będzie wykorzystać na kolejne zakupy w dniu 2 lipca br.

Zobacz także: Chcą podziału Biedronki na mnijesze części. Wniosek jest w UOKiK
bDAztRAn

Kolejne promocje będą serwowane przez Biedronkę już w sobotę i niedzielę. Znów pojawi się szansa na to, by zgarnąć vouchery.

Klienci wyposażeni w kartę Moja Biedronka, na świetnych warunkach kupią w ten weekend zarówno artykuły spożywcze, jak i przemysłowe. Promocje, które wieńczą cały tydzień specjalnych ofert w sklepach sieci Biedronka dotyczą różnych kategorii produktów - zapowiada Maciej Łukowski, dyrektor Działu Zakupów i członek zarządu sieci Biedronka, cytowany przez portalspozywczy.pl.

Promocje w Biedronce. Co kupimy taniej w sobotę i niedzielę?

Na razie nie wiemy, czym dokładnie Biedronka zaskoczy nas w weekend. Z zapowiedzi przedstawicieli dyskontu wynika, że będzie szansa na naprawdę spore oszczędności. Na pewno taniej kupimy wiele artykułów spożywczych.

bDAztRAt

Czytaj także:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDAztRAu
bDAztRAO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić