Marianna Fijewska
Marianna Fijewska| 

Chajzer zorganizował 12-latce urodziny. Oto, co zrobiła z otrzymanymi prezentami

57

Wszystko zaczęło się od apelu mamy Oliwki - dziewczynki, która zmaga się z zespołem Aspergera. Oliwka skończyła niedawno 12 lat i marzyła o wspaniałym przyjęciu urodzinowym. Niestety, mimo starań mamy i córki, na urodziny nie przyszedł nikt.

Dziennikarz zaangażował się w organizacje urodzin dziewczynki.
Dziennikarz zaangażował się w organizacje urodzin dziewczynki. (Facebook.com)

Dziennikarz postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i zorganizował małej gigantyczną imprezę, na której pojawiły się setki gości. Oliwka została obsypana prezentami, ale wcale nie zabrała ich do domu.

"To, co piszę, jest cholernie przykre. 12-letnia Oliwia, która ma problemy ze zdrowiem, marzyła o urodzinach, na które mogłaby zaprosić swoich kolegów. Mama dziewczynki z wyprzedzeniem zaprosiła gości. Były balony i tablice, żeby koledzy i koleżanki z rodzicami nie zabłądzili... Niestety... Nikt nie przyszedł" - napisał Filip Chajzer na Facebooku i zaapelował do internautów, by razem z dziećmi przyszli w sobotę do jednej z warszawskich sal zabaw. Efekt był oszałamiający - w lokalu pojawiły się setki gości, a Oliwia była wniebowzięta.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Ta niezwykła historia ma swój ciąg dalszy - dziewczynka postanowiła, że nie zatrzyma wszystkich prezentów dla siebie, ale... część z nich przekażę do domów dziecka.

"Tak oto podajemy dalej wasze dobro! Ps. Jesteśmy świetnym narodem i nie dajmy sobie wmówić, że jest inaczej. Fantastycznie potrafimy się mobilizować. Czasem tylko potrzeba małej iskry" - napisał na Faceboku Chajzer, dziękując wszystkim internautom za ogromne wsparcie.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić