aktualizacja 

Chciał dać królowi Karolowi "żółwika". Taka była reakcja monarchy

69

Miliony wyświetleń na TikToku zebrał nagranie wideo z królem Karolem III w roli głównej. Jeden z Brytyjczyków postanowił spróbować przywitać się z monarchą "żółwikiem". Próba przywitania wraz z reakcją władcy została zarejestrowana kamerą telefonu.

Chciał dać królowi Karolowi "żółwika". Taka była reakcja monarchy
Monarcha odpowiedział na przywitanie (TikTok)

Brytyjska rodzina królewska przeżywa żałobę po śmierci królowej Elżbiety II. Jej członkowie uczestniczą w obchodach po śmierci monarchini. Należy do nich m.in. pojawianie się w miejscach publicznych i zbieranie kondolencji od zebranych na ulicach Brytyjczyków. Naród ten również przeżywa smutek po zakończeniu okresu 70 lat panowania królowej.

Brytyjczycy pogrążeni są w ogromnej żałobie. Wielu z nich zdecydowało się wyjść na ulice i wspólnie przeżywać smutne chwile. W niektórych miejscach pojawili się również członkowie rodziny królewskiej, z królem Karolem III na czele. Osobistości starają się podejść do jak najwięcej osób i wymienić z nimi kilka słów. Dla wielu będzie to wspomnienie, które zapamiętają do końca życia.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Słowa Brytyjczyków wzmacniają rodzinę królewską. Wiele osób składa zazwyczaj kondolencje i podaje swoją dłoń. Niektórzy chcą jednak wykorzystać krótkie spotkanie na swój sposób. Jeden ze stojących w tłumie mężczyzn postanowił przywitać się z królem "żółwikiem". Pomimo obowiązującej etykiety i restrykcyjnych zasad zachowania, które obowiązują w takich sytuacjach, Karol III odwzajemnił przywitanie z uśmiechem na twarzy. Jego reakcja na nietypową propozycję została nagrana.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Jaki będzie Karol III?

Symboliczne przywitanie może być swego rodzaju zapowiedzią zmian w monarchii. Królowa Elżbieta II panując przez 70 lat była symbolem tradycji oraz ciągłości władzy. Zachowanie Karola III może wskazywać, że nadchodzące rządy będą pełne humoru i dystansu do samego siebie. Sytuacja przedstawiona na wideo to nie pierwszy taki przypadek. Kilka miesięcy wcześniej wówczas książę z uśmiechem odpowiedział przypadkowemu Brytyjczykowi na zaczepkę dot. wyjścia na piwo.

Zobacz także: Ostre słowa o Adamie Glapińskim. "Szkodnik polskiej gospodarki"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić