Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Chciał uprawiać seks z 14-latką. Już jest w rękach policji

29

Gdańscy policjanci schwytali 31-letniego mężczyznę, który przekonany, że koresponduje z 14-latką, wysyłał nagie zdjęcia i proponował seks. Grozi mu 4,5 roku pozbawienia wolności.

Chciał uprawiać seks z 14-latką. Już jest w rękach policji
Policjanci schwytali mężczyznę, który chciał uprawiać seks z 14-latką (Policja)

31-latek wpadł w pułapkę. Wysyłał nagie zdjęcia i proponował seks. Myślał, że koresponduje z 14-latką. Wszystko było jednak kontrolowane. Policja podjęła działania, by zatrzymać mężczyznę. To się udało.

Kryminalni bardzo szybko dotarli do jednego z mieszkań w dzielnicy Wrzeszcz, w którym zatrzymali 31-letniego mieszkańca Gdańska. W mieszkaniu policjanci zabezpieczyli kilka laptopów, kilkanaście telefonów komórkowych, które zostaną przekazane do zbadania biegłemu sądowemu z zakresu pozyskiwania danych teleinformatycznych - czytamy na stronie policji.

Proponował seks nastolatce. Odpowie za swoje czyny

Policjanci doprowadzili już 31-latka do prokuratury. Usłyszał zarzut prezentowania treści pornograficznych oraz składania propozycji seksualnych małoletniemu poniżej lat 15.

Warto odnotować, że to recydywista. W przeszłości był już skazywany za przestępstwa związane z pedofilią. W związku z tym teraz grozi mu 4,5 roku pozbawienia wolności.

W piątek 31-latek stanął przed sądem. Prokurator i policjanci zawnioskowali o jego aresztowanie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić