Tata otworzył szybę podczas wizyty w zoo. Chłopiec niemal zemdlał. Chwilę później...

43

Film z zoo, który opublikowano na platformie TikTok, ponownie rozpalił dyskusję na temat rodziców, którzy zmusili dziecko do traumatycznego spotkania ze strusiem. Zdania są podzielone. Część internautów twierdzi, że "rodzice są szaleni", a dziecku mogła stać się krzywda. Inni nie widzą w filmie niczego niezwykłego i nie rozumieją ogromnego oburzenia.

Tata otworzył szybę podczas wizyty w zoo. Chłopiec niemal zemdlał. Chwilę później...
Przestraszone dziecko w zoo, źródło: @afvofficial (TikTok)

Pobyt w zoo wesołej rodzinki nie skończył się na spokojnym zwiedzaniu. W trakcie rodzice popisali się odważnym, a dla wielu po prostu "głupim" zachowaniem. Podczas przejeżdżania obok lam i strusi kierowca, będący ojcem dzieci, dla podkręcenia adrenaliny postanowił uchylić okna w aucie, aby zwierzęta mogły dosłownie włożyć swoje głowy do auta. Dzieci trzymały w dłoniach miski wypełnione po brzegi jedzeniem, toteż nie dziwne, że zwierzęta były tak chętne to zrobić.

Ich plan się powiódł, a szczególnie wystraszony sytuacją był mały Evan, który omal nie zemdlał ze strachu. Widok strusia, który wkłada głowę do samochodu, przed którym ten nawet nie ma jak się obronić, spowodował u niego niemal atak paniki. Chłopiec zaczął krzyczeć i momentalnie zrobił się cały czerwony.

Fala komentarzy. W sieci trwa debata, czy rodzice powinni byli to zrobić

Użytkownicy sieci byli podzieleni. Jedni śmiali się i mieli używanie z widoku przestraszonego chłopca. Inni współczuli mu i krytykowali jego rodziców.

To skrajnie nieodpowiedzialne - czytamy.
Ci rodzice są szaleni. Struś mógł mu zrobić krzywdę - uważa ktoś inny.
Gratuluję rodzicom rozumu - brzmi kolejny wpis.

Pozostali uważali, że widać, że choć dziecko się boi, to jednak cała rodzina dobrze się bawi, a chłopiec sam zapewne później ochłonął, a w przyszłości będzie z dystansem wspominał swój strach. "Będzie miał co opowiadać". Też tak uważacie?

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić