"Diabelski pomiot". Mąż kazał żonie zabić dziecko. Nie posłuchała

497

Polecenie zabicia własnego syna usłyszała od męża pochodząca z Rwandy Bajeneza Liberata. Od kobiety odwróciła się cała rodzina. Wszystko przez wygląd jej dziecka. Mieszkańcy wioski twierdzą, że mały chłopiec przypomina kosmitę. Kobieta nie chce się jednak poddać i postanowiła walczyć o lepszą przyszłość dla swojego ukochanego syna.

"Diabelski pomiot". Mąż kazał żonie zabić dziecko. Nie posłuchała
Bejeneza Liberata bardzo chce pomóc swojemu synowi (YouTube, Afrimax)

Bejeneza Liberata musi codziennie znosić obelgi i wytykanie palcami. Mieszkańcy rodzinnej wioski nieustannie wyśmiewają się z wyglądu jej dziecka. Mały chłopiec cierpi od urodzenia na poważną chorobę.

"Został spłodzony przez diabła". W wiosce przezywają go kosmitą

Do dziecka nie przyznaje się jego ojciec. Mężczyzna stwierdził, że chłopiec został spłodzony przez diabła i polecił matce go zabić. Wszystko przez wygląd dziecka, którego głowa ma nienaturalny kształt.

Odizolowana od społeczności i niezdolna do pracy kobieta ma trudności z opieką nad synem. Bejeneza nie chce się jednak poddać. Podkreśla, że bardzo zależy jej na dziecku.

Kobieta nie chce odpuścić. Rozpoczęła walkę o życie swojego syna

Mieszkanka Rwandy rozpoczęła walkę o życie swojego syna. Choć lekarze nie powiedzieli jej nawet, na jaką chorobę cierpi chłopiec, kobieta ani myśli odpuścić. Jej syn wydaje się bowiem bardzo cierpieć.

Bejeneza Liberata utworzyła internetową zbiórkę na leczenie malucha. Matka chce wyjechać do innego kraju, aby jej syn mógł otrzymać właściwą opiekę medyczną.

Chłopiec wygląda tak od urodzenia. Ludzie przezywają go kosmitą. Ojciec porzucił matkę, gdy tylko go zobaczył. Samotna kobieta zostawiła resztę swoich dzieci w mieście, aby szukać pomocy na wsi. Tam jej jednak nie znalazła (…). Nawet niewielka darowizna może pomóc uratować życie dziecka – głosi opis zbiórki.

Obejrzyj także: Niemowlę dryfujące na morzu. Przerażające nagranie z Tunezji

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić