o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
mmc
|

Donald Tusk docina Morawieckiemu. Przypomniał o innej szczepionce

45
Podziel się

Mateusz Morawiecki zapewnił, że pierwsze kroki w kierunku zakupu szczepionki na koronawirusa rząd zdążył już poczynić. Donald Tusk zjadliwie komentuje. Przypomniał sprawę szczepionki na grypę.

Donald Tusk docina Morawieckiemu. Przypomniał o innej szczepionce
Donald Tusk komentuje działania rządu. (Getty Images)
bDnTkKeZ

Firma Pfizner odpowiadająca za produkcję szczepionki na koronawirusa ma teraz ręce pełne roboty. Jednak jak relacjonuje premier Mateusz Morawiecki, pierwsze dyskusje na temat sprowadzenia preparatu do Polski, zostały już podjęte.

Jestem pewien, że Polska będzie doskonale przygotowana na jak najszybszą dystrybucję szczepionki dla wszystkich chętnych! - napisał Morawiecki na Facebooku.
bDnTkKfb

Jednak były premier Donald Tusk studzi entuzjazm. W swoim najnowszym wpisie na Twitterze zauważa, że podobne obietnice padły już w kwestii szczepionki przeciwko grypie, na którą w tym roku popyt był rekordowy.

bDnTkKfh

Post skomentowała również Joanna Ochojska. Napisała, że wciąż jest na liście oczekujących na szczepionkę przeciwko grypie. Potrzebuje jej, ponieważ przeszła leczenie nowotworu, a jej organizm jest teraz bardzo osłabiony.

O tym, że na radość z powodu szczepionki na COVID-19 jest zbyt wcześnie, mówi wiele osób. Głównym problemem pozostaje wciąż cena, zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania preparatu (-70 stopni C) i czas oczekiwania. Firma Pfizner przyjmuje zamówienia na miliony sztuk szczepionek od kolejnych krajów.

Zobacz także: Zobacz też: Strajk kobiet. Protesty w Warszawie. Policja wynosiła uczestników siłą
bDnTkKfC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(45)
Chyży ruj
2 tyg. temu
Gdzie są miliardy z WATu, gdzie są pieniądze z OFE i gdzie są pieniądze i złoto z Amber Gold!
PPOLLAKK
2 tyg. temu
A gdzie są sztabki złota , które wróciły z depozytu w Wlk. Brytanii?
Andrzej
2 tyg. temu
Pamięta pan jak pani Ewa mawiała ...:zostańcie w domach...:
bDnTkKfD
🧸🧸🧸🧸
2 tyg. temu
Donald ma Gold szczepionke i nie chce się podzielic💰💱💲
Minister
2 tyg. temu
Pieniędzy nie ma i nie będzie .
Najnowsze komentarze (45)
proste
2 tyg. temu
i to mowi donald ,który potrafił nieograniczone środki rozprowadzić wśród swoich...on myśli że Polacy już zapomnieli?
PoloTom
2 tyg. temu
Nikomu z polityków nie zależy na Polsce i polakach tylko posadki się liczą,podburzając na siebie polaków żeby skakali sobie do gardeł i na tym korzystają podczas wyborów. To są etatowi politycy zaczynając od Gmin kończąc na najwyższym stołku parlamentarnym,nic robić nie potrafią tylko mamić polaków.
Cris
2 tyg. temu
Niech Tusk zacznie rozliczanie od siebie.
Kris
2 tyg. temu
Dajcie Sasinowi dokończyć zakupy szczepionki on zrobi to najlepiej , Morawiecki niech zajmie się budową promu, milionem samochodów elektrycznych, tanimi mieszkaniami no i oczywiście swoją ziemią którą kupił za grosze.Ludzie PROSTU LUD KUPI WSZYSTKO .
Jacek.
2 tyg. temu
I co tu komentować?
mizio
2 tyg. temu
zabierzcie tego volksdeutscha
Marcel
2 tyg. temu
Tego gościa to powinno się pozbawić polskiego obywatelstwa , a Polacy powinni mu wymierzyć sprawiedliwość za sprzedaż kraju, niech służy w wermachcie.
Józek
2 tyg. temu
Znam nadawcę... Szok i niedowierzanie.. To jest właśnie to najmniejsze państwo świata.
bDnTkKfv
Minister
2 tyg. temu
Pieniędzy nie ma i nie będzie .
Taaaa
2 tyg. temu
Tusku , sprzedam VAT , tanio .
mgr
2 tyg. temu
tusk nie wracaj
dziadek
2 tyg. temu
za Tuska było lepiej nie było pieniędzy na służbę zdrowia Okradli nas z OFE kradli wszędzie gdzie można było rozwalali nasze zakłady, były umowy śmieciowe , Polacy wyjeżdzali za pracą na zachód , wiek emerytalny 67 amowa była o 70
Znawca
2 tyg. temu
Donald może ci ktoś przypomni szczepionkę na świńska grypę, 2009 rok. To były przedbiegi naszego covidka, ale wtedy jeszcze nie WHO nie było w stanie tego rozdmuchać
Ihaha
2 tyg. temu
Zrobic liste narodowa,to takie modne slowo teraz. I tam z wlasnej,nieprzymuszonej woli niech wpisuja sie chetni na szczepionke. Po co kupowac na wyrost. Narod ma zaplacic? Kupuc tyle ile chetnych. Sprawa zalatwiona.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić