o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
DSM
|

Donald Tusk nie odpuścił radnej PiS. "Gdzie jest ta stępka?"

923
Podziel się

Małgorzata Jacyna-Witt popisała się dosadnym językiem w odpowiedzi na pytania o rządowy program budowy promów. Wulgarny wpis radnej PiS jest teraz z lubością przywoływany przez media i polityków opozycji. Donald Tusk nie przepuścił okazji i także wbił radnej szpilę.

Donald Tusk nie odpuścił radnej PiS. "Gdzie jest ta stępka?"
Donald Tusk nie odpuścił radnej PiS. "Gdzie jest ta stępka?" (Getty Images)
bErjZBVh

Politycy PiS dają się ponieść emocjom na Twitterze. Sprawa nietkniętej stępki na terenie szczecińskiej stoczni wraca z powodu raportu NIK, w którym ujawniono, że budowa promów "Batory" pochłonęła już 14 mln zł.

Internauci wezwali do tablicy m.in. Małgorzatę Jacynę-Witt, szefową klubu PiS w sejmiku woj. zachodniopomorskiego, a także szefową rady nadzorczej spółki Stocznia Szczecińska. "A co tam w Stoczni, mówią, że zabierają stępkę promu do Gdańska. Czy Rada Nadzorcza coś powie stoczniowcom?" zapytał radną użytkownik Twittera.

bErjZBVj
PO zablokowało w stoczni produkcję statków do 2019 roku. Ile razy jeszcze mam to tłumaczyć? Zrobiliśmy w Polsce bardzo dużo. S*ał kot tę stępkę - odpowiedziała Jacyna-Witt.

"S*ał kot tę stępkę". Tusk nie mógł przepuścić okazji

Wulgarny wpis radnej w ciągu kilkunastu godzin stał się dla krytyków rządu symbolem arogancji władzy i jej stosunku do krytyki ze strony obywateli. Swoje trzy grosze musiał dorzucić Donald Tusk, który opublikował na Twitterze zdjęcie naburmuszonego kota z bardzo wymownym podpisem.

Gdzie jest ta stępka? - zapytał retorycznie Tusk.
bErjZBVp

Nie tylko Jacyna-Witt na długo zapamięta sprawę stępki. W 2017 roku Joachim Brudziński jako szef MSWiA chciał się zakładać z politykami PO, że budowa promu dla Polskiej Żeglugi Bałtyckiej zakończy się sukcesem.

bErjZBVq

Teraz politykowi wypomniano te obietnice, jednak Brudziński na Twitterze stwierdził, że nie będzie przepraszał i tłumaczył się "hołocie i popaprańcom". Potem wyjaśnił, że miał na myśli polityków PO, a nie obywateli.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErjZBVK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(923)
Jack
2 miesiące temu
Koleżanka Pawłowicz i Terleckiego. Chyba są z PiSu , bo tak po chamsku reagują.
Za miskę ryżu...
2 miesiące temu
To jest kolejny sztandarowy pomysł Pis który nie wypalił! Jak się ma w rządzie samych Sasinów to wiadomo od samego początku, że nie wyjdzie. Ostatnio niedopatrzenie ekipy Sasina w Turoszowie nie kosztuje nas tylko prawie 50 mln zł ale na dobry początek prawie 50 mln Euro. Czyli 4 razy więcej. Tak robią interesy dyletanci i prostacy których się ogrywa przez ich głupotę. Tylko szkoda że my wszyscy Rodacy za to płacimy!
Emeryt
2 miesiące temu
Rany Boskie!!!! 14 milionów za stępkę??? Przecież PIS za chwilę roztrwoni cały Fundusz Odbudowy!!!!! Pan Brudziński robi wrażenie bardziej bazarowego wirażki niż poważnego polityka, to i pani radna postarała się dostosować do poziomu swojego kolegi. Takie swojskie bagienko.
bErjZBVL
Wstyd!!!!
2 miesiące temu
w Świnoujściu napadał na swoich kolegów w pociągach i okradał ich za co został wyrzucony ze szkoły.Dyrektor szkoły w przeszłości to potwierdził.więc jeżeli chodzi o chołote to raczej on ją reprezentuje.Nie wychowany i arogancki typ przedstawiciel pisowskich dewastatorów.!!!!!
Kultura wska...
2 miesiące temu
Panie Brudziński ! to było do obywateli skierowane, tak jak pan krzyczał do nas swego czasu " komuniści i złodzieje", jest pan aroganckim ,nie kulturalnym człowiekiem, jakim cudem jest pan europosłem ??????
DOBRA ZMIANA...
2 miesiące temu
Brudziński radna pokazał stosunek pis do obywateli!!! A pisory zapomniały jak ich ukochany tata Rydzol Stocznie ratował i do tej pory nie wyjasnił gdzie się podziały pieniądze z wykupionych cegiełek na ratowanie stoczni!!!!!!
Im się należa...
2 miesiące temu
Jeszce przyjdzie czas że za wasze łajdactwa będziecie siedzieć Dobrze wam idzie tylko rozdawanie naszych pieniędzy patologii i dzieciorobom bez chęci do pracy Nie dziwię się,że jest tylko stępka i nie ma promu! Miliona aut i mieszkań też nie ma ! A wystarczy nie kraść! Budowa promu to taki sam sukces PiSu jak 27 do 1 też było sukcesem!!!
Wyborca
2 miesiące temu
Zapytaj rzadzacych gdzie sie podzialo 70 milionow ktore utopiono w wybory kopertowe arogancja władzy jak w PRL!!!
Emeryt
2 miesiące temu
ta władza wyprawia od 6 lat jest nie do pojęcia, prawie co dzień chamstwo i nienawiść, nieuctwo i arogancja, wiara i fanatyzm zamiast rzetelności i wiedzy, afera za aferą, nepotyzm niespotykany od 30 lat, bezkarność wobec prawa, ale liczba wyborców nie maleje - ot cała Polska. Wystarczy rozdać trochę kasy i hulaj dusza! Kto to wszystko będzie naprawiał i jak długo
wacek
2 miesiące temu
Jedyny polityk na poziomie to D.Tusk i A.Kwaśniewski oraz B.Geremek.
Oj tam
2 miesiące temu
pisowcy tą stempke wykorzystają do budowy promu tyle że kosmicznego
XXX.
2 miesiące temu
Coś słabo szczeka piesek Merkel POwinien dostać więcej papu , pani nie dała to i szczekanie słabe ha ha.
pis da
2 miesiące temu
Panie Brudziński, a politycy PO to nie obywatele?
bErjZBVD
cbk
2 miesiące temu
Ładny kot. Ładny tekst
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić