Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|

Dramat Korwin-Mikkego. "Nie wiem, czy dożyję rehabilitacji"

443
Podziel się:

Powikłania po złamaniu nogi dokuczają Januszowi Korwin-Mikkemu. Polityk zderzył się z polskimi realiami i narzeka na ogromne kolejki do specjalistów. Rehabilitację będzie mógł rozpocząć dopiero w przyszłym roku.

Dramat Korwin-Mikkego. "Nie wiem, czy dożyję rehabilitacji"
Janusz Korwin-Mikke narzeka na kolejki do specjalistów (PAP)

Poważne złamanie Janusza Korwin-Mikkego wymagać będzie rehabilitacji nogi. Poseł odwiedził Szpital Specjalistyczny MSWiA w celu kontroli uszkodzonej kończyny. Wizyta przebiegła pomyślnie i już za kilka tygodni prezes Konfederacji ma stanąć na nogi.

Noga się powoli zrasta. Rokowania są bardzo dobre, jest możliwość, że przeżyję rehabilitacje. Mam nadzieję, że dożyję dobrego zdrowia - powiedział Korwin-Mikke w rozmowie z "Super Expressem".

Niestety Korwin-Mikke przekonał się również o realiach, w których żyją polscy pacjenci. Prezes Konfederacji poznał termin pierwszej wizyty u rehabilitanta, mającego pomóc mu w powrocie do pełnej sprawności. Polityk nie ukrywał swojego zniesmaczenia faktem, że rehabilitacja jego nogi ma się dopiero rozpocząć 15 lutego. Złośliwie zażartował nawet, że nie wie, czy dożyje tego terminu.

Za jakiś miesiąc będę już chodził, a rekonwalescencję zacznę 15 lutego, bo takie są terminy. Wizyta wypadła znakomicie. To będą jakieś ćwiczenia, ale czy do 15 lutego ja będę żył? - zastanawia się poseł w rozmowie z "Super Expressem".

Korwin-Mikke nabawił się kontuzji nogi pod koniec sierpnia. To właśnie wtedy doszło do pechowego upadku z drabiny. Kończyna uległa poważnemu złamaniu. Doszło do zwichnięcia stawu skokowego. Niestety konieczne było przeprowadzenie aż dwóch operacji i założenie specjalnych śrub.

Zobacz także: Polski Ład dobije krajowe firmy? "Bardzo zły moment na wprowadzanie takich zmian"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(443)
Hehehehe
5 miesięcy temu
szkoda że na głowę nie upadł - może wtedy by mu się szare komórki poukładały w jedną całość!
ha ha ha
6 miesięcy temu
"Jakby miał batalion czołgów to by nie podpisywał lojalki". I taki osobnik był w stanie przekonać do siebie kogokolwiek. Niech wyjedzie na Białoruś. W Polsce nie ma szansy na rehabilitację.
j. mar
6 miesięcy temu
My wiemy, nie dożyjesz gawędziarzu. I dobrze.
Gość
6 miesięcy temu
Bo się rozpłaczę
Konik
6 miesięcy temu
Karma wraca!!!!!
Pppfddwefvde
6 miesięcy temu
On nie miał na myśli że ma kase bo tak czy siak to by rehabilitacje miał , ale ze mamy taki system zdrowia to kazdego szarego czlowieka pracowitego to czeka, zlamie noge reke nie wiem kurde musi czekac rok poltora , lewactwo powinno byc zdelegalizowane na tym portalu
Mickey
6 miesięcy temu
Przyjdzie na Was pokuta 🤬🤬🤬
xxx
6 miesięcy temu
na siłownie można pójść przyjmą od razu ja tak zrobiłam, kosztowało mnie to, ale wyboru innego nie miałam
Ala
6 miesięcy temu
Znowu schlal się chłopina i zacznie mówić po angielsku
konrad678
6 miesięcy temu
kpił z inwalidów a teraz sam nim jest :)
gosc
6 miesięcy temu
Niech weźmie troche z pensji europosła to mu starczy nawet na złote śruby.
abc
6 miesięcy temu
Może będziemy razem w kolejce do "śiwadczeń". Na pewno nie będę Panu ubliżać. Życzę zdrowia.
Jak to
6 miesięcy temu
Panie Korwin stać Pana na prywatną rehabilitację więc wstydu oszczędź. Większość ludzi z zarobkami najniższej krajowej musi wyskrobać jeszcze a prywatna rehabilitację jak chcą być sprawni i nadal zapierdzielać za najniższa. Na Pana miejscu bym się wstydziła. Życzę zdrowia
Abduu
6 miesięcy temu
Niech idzie prywatnie gad.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić