aktualizacja 

Dramat multimilionera. Narobił sporych szkód i to w Boże Narodzenie

14

JR Ridinger jest amerykańskim multimilionerem i biznesmenem. W ostatnim czasie stało się o nim głośno jednak nie z powodu kolejnych sukcesów zawodowych, lecz... wielkiego pecha. Nieszczęście spotkało go w tegoroczne Boże Narodzenie.

Dramat multimilionera. Narobił sporych szkód i to w Boże Narodzenie
JR Ridinger ostatnio nie ma powodów do radości (Getty Images, 2015 Gustavo Caballero)

Jak informuje Page Six, JR Ridinger jest właścicielem wartego 51 milionów dolarów superjachtu. To właśnie w trakcie bożonarodzeniowego rejsu po Bahamach doszło do kolizji z inną jednostką.

JR Ridinger jest wściekły. To spotkało go w Boże Narodzenie

Superjacht Utopia uderzył w rufę tankowca Tropic Breeze. Do kolizji obu jednostek doszło u wybrzeży wyspy New Providence.

W konsekwencja uderzenia w rufie Tropic Breeze pojawiła się wyrwa. Do środka dostała się woda, w rezultacie czego mniejsza z jednostek zatonęła i obecnie spoczywa na głębokości około 2 tys. stóp (ok. 609 metrów).

Katastrofalna siła kolizji przebiła rufę tankowca, powodując, że zatonął i spoczywa na dnie oceanu na szacowanej głębokości około 2 tys. stóp – przekazał rzecznik Maritime Management, właściciela Tropic Breeze (Caribbean National Weekly).
Zobacz także: Zobacz też: Groźny wypadek podczas regat. Jacht ''Patriot'' wzbił się w powietrze

Członkowie załogi Tropic Breeze zdołali uratować się z tonącego tankowca. Ewakuujących się ludzi ocalił personel innego przepływającego w pobliżu superjachtu –Amara. Sam JR Ridinger na razie milczy na temat wydarzeń, do których doszło na Bahamach z udziałem jego jednostki.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić