Dramat na przejeździe kolejowym. Ciężarówka nie mogła zjechać z torów

20

Na przejeździe kolejowym w miejscowości Stok Lacki pod Siedlcami (woj. mazowieckie) doszło do bardzo niebezpiecznego wypadku. Ciężarówka wylądowała w rowie po zderzeniu z pociągiem osobowym.

Dramat na przejeździe kolejowym. Ciężarówka nie mogła zjechać z torów
Lokomotywa odniosła spore obrażenia (OSP PRUSZYN)

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło 19 stycznia. Około godziny 9 rano służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na przejeździe kolejowym w Stoku Lackim w powiecie siedleckim. Pociąg osobowy zderzył się tam z samochodem ciężarowym.

Na miejsce zdarzenia niezwłocznie wysłano służby ratunkowe. Strażacy szybko ustalili przyczynę zderzenia. Okazało się, że kierowca ciężarówki przejeżdżając przez przejazd kolejowy wpadł w poślizg, a jego pojazd zsunął się do rowu. Niestety auto zatrzymało się w taki sposób, że przyczepa wystawała na tory. W konsekwencji uderzył w nią rozpędzony pociąg.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Strażacy opublikowali na Facebooku zdjęcia z miejsca wypadku. Siła uderzenia rozniosła tył naczepy na kawałki. Sporych zniszczeń doznała również lokomotywa. Na szczęście w groźnie wyglądającym zderzeniu nikt nie ucierpiał. Ruch kolejowy jest wstrzymany w obie strony. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Zobacz także: Ustawa o testach pracowników? Komentarz wiceministra zdrowia
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić