Wróć na
ESO
|

Dramat w Soczi. 11-latek rozszarpany przez niedźwiedzie

198
Podziel się

Ta historia nie ma szczęśliwego zakończenia. Do koszmarnego zdarzenia doszło w ośrodku wypoczynkowym w Soczi, w Rosji. Jak donosi brytyjski The Mirror,1 1-letni chłopiec nazwany Nikitą został wciągnięty do klatki i poturbowany na śmierć przez niedźwiedzie, podczas wakacji z rodziną.

Dramat w Soczi. 11-latek rozszarpany przez niedźwiedzie
11-letni Nikita został rozszarpany przez niedźwiedzie.
bCYNDRoB

Chłopiec miał wyjątkowego pecha. W letnim pensjonacie nad Morzem Czarnym jedną z atrakcji było mini-zoo, gdzie przebywały dwa niedźwiedzie. Nikita zbliżył się do ich klatki. Te natychmiast rzuciły się na 11-latka, wciągając go do środka. Jak się okazało, nie były one ani trochę przyjazne dzieciom. Szalejące niedźwiedzie zaczęły rzucać chłopcem jak piłką. Obrażenia były zbył poważnie, dziecko zmarło.

Chłopczyk zginął, bo chciał zrobić sobie zdjęcie z niedźwiedziem.

Całe zdarzenie obserwowały dwie koleżanki Nikity, którym rzekomo chłopiec chciał zaimponować, drocząc się z bestiami. 11-latek wpadł również na pomysł, by zrobić sobie zdjęcie z dwoma drapieżnikami, ale wtedy zbliżył się już o krok za blisko i rozwścieczone niedźwiedzie przechwyciły chłopca do środka.

bCYNDRoD

Przerażone dziewczynki patrzyły na to, jak drapieżniki gryzły i rzucały bezbronnym kolegą po ścianach klatki. Koleżanki wołały o pomoc i dzwoniły do rodziców, jednak pomoc nadeszła za późno.

Personel kurortu musiał zastrzelić dwie bestie, aby można było się dostać do nieruchomego i zakrwawionego chłopca. Jak poinformowały rosyjskie władze, wszczęto postępowanie karne przeciw właścicielom pensjonatu w sprawie spowodowania śmierci poprzez zaniedbanie. Od tej pory burmistrz Soczi Aleksiej Kopaygorodsky wprowadził zakaz prowadzenia mini-ogrodów zoologicznych w ośrodkach wypoczynkowych.

bCYNDRpe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(198)
Krzysiek
2 miesiące temu
Bestie? Niedźwiedzie to niedźwiedzie. Zarzuty przede wszystkim należy postawić rodzicom.
korn
2 miesiące temu
Personel kurortu musiał zastrzelić dwie bestie - co to za stwierdzenie !!! Przecież to DZIKIE ZWIERZĘTA tego można się było spodziewać !
Michał
2 miesiące temu
Zwierzęta w klatkach a co tam. Co prawda dzieciak też był bez mózgu.
bCYNDRpf
Czytelnik
2 miesiące temu
Gdy człowiek spada z klifu robiąc sobie zdjęcie to należy sprowadzić koparki i zlikwidować klif?
ochi
2 miesiące temu
Człowiek zawinił, a niedźwiedzie zastrelili
Najnowsze komentarze (198)
Mag
2 miesiące temu
Zastanawiam sie, co to za klatka?! Skoro niedzwiedz wcisgnal 11 latka?! Spory chlopak... to mniejsze dziecko samo by weszlo?! Chore!!!
KkkkKKkkk
2 miesiące temu
Niektórzy ludzie powinni nie mieć dzieci jezeli ich zdaniem, za 11-latkiem trzeba chodzić krok w krok. Zarzuty dla włascicieli miniZOO
axel
2 miesiące temu
Pytanie 1: dlaczego klatki miały taki rozstaw prętów, że można było wciągnąć dużego (w miarę) chłopaka. Pytanie 2. Jak to możliwe, że można było się zbliżyć do klatki na taką odległość, żeby misie mogły pochwycić dziecko? Odpowiedź: Rosja to stan umysłu, tam WSZYSTKO jest możliwe...Nawet Masza i Miedwied.
Fakt
2 miesiące temu
No i kolejna tragedia.Niedzwiedz to dzikie zwierzę,nie pluszaczek z półki w ,,chińczyku".Rodzice nie dopingowali? Nie przewidzieli, nie dostrzegli? A właściciele co? Sprawy nie zdawali sobie z powagi sytuacji?A Mikołajek chciał siē tylko podroczyć.Wyobrażacie sobie takä sytuację? Ból, szok i śmierć.więcej rozwagi wszystkim to mniej tragedii
szerszeń
2 miesiące temu
"11-letni chłopiec nazwany Nikitą"???? Autorze - Nikita to po prostu Mikołaj, bardzo popularne imię rosyjskie. A chłopiec nie miał pecha, tylko miał nieodpowiedzialnych rodziców, którzy nie nauczyli go, że niedźwiedź a pluszowy miś to dwie różne bajki.
REW
2 miesiące temu
Sam se winien.
marucha
2 miesiące temu
Naoglądał się "Maszy i Niedźwiedzia"...
Dystrybucja
2 miesiące temu
Zoo służy do tego żeby chronić zwierzęta a nie je zabijać poza tym to są dzikie zwierzęta,drapieżniki więc się bronią i nie widzę powodu aby je zabijać,po prostu się broniły
bCYNDRoX
chuck morris
2 miesiące temu
a dlaczego nie zastrzelili opiekunów chłopaka ?, to oni zawinili..
BolesnaŚmierć
2 miesiące temu
Zapewne chłopiec miał akurat pierwszą w życiu gwałtowną erupcję hormonów płciowych. I tak jak wszyscy faceci po wpływem hormonów stracił zupełnie głowę na widok atrakcyjnych koleżanek.I przypłacił to życiem.
mirrror
2 miesiące temu
Doigrał się. Chciał zaimponować dziewczynom i wkurwiał miśki. Miski się wkurzyły i go wciągnęły do klatki. Też chciały zaimponować bo z dzikimi zwierzętami się nie zadziera.
Gagatek
2 miesiące temu
Boli mnie to, że pokazuje się twarz chłopczyka w super rozdzielczości, którego rozszarpał niedźwiedź, a mordercą zakrywa się twarz.
ored
2 miesiące temu
Właściwie to dlaczego tam da się podejść do klatki na zasięg niedźwiedziej łapy?
Jak
2 miesiące temu
były atrakcją, to misie. Teraz już bestie... Ludzie się panu Bogu nie udali. Powinien iść na rentę, jak stworzył zwierzęta
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić