Syn znalazł ciało matki. Dramat koło domu pod Kraśnikiem

55

68-latka wyszła z domu i nie dawała znaków życia. Zaniepokojony syn zaczął szukać własnej matki. Ciało kobiety dryfowało w przydomowym stawie.

Syn znalazł ciało matki. Dramat koło domu pod Kraśnikiem
Dramat z udziałem 68-latki. Syn odkrył straszną tragedię (WP, Łukasz Kuczera)

W niedzielę wieczorem syn rozpoczął poszukiwania matki, która wyszła z domu i do niego nie wróciła. Przed godz. 22 kraśniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o znalezieniu zwłok kobiety, jakie znajdowały się w przydomowym stawie na jednej z posesji. Było to ciało 68-letniej poszukiwanej kobiety.

Na miejsce skierowana została załoga pogotowia oraz patrol z Kraśnika, niestety było już za późno na uratowanie kobiety - przekazał młodszy aspirant Paweł Cieliczko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku.

Nieszczęśliwy wypadek w gminie Szastarka

Jak relacjonuje rzecznik policji, mógł być to nieszczęśliwy wypadek, gdyż kobieta codziennie zganiała na noc kaczki, które w dzień pływały w stawie. Mimo wyciągnięcia kobiety na brzeg, jej życia nie udało się uratować. Przeprowadzona zostanie sekcja zwłok.

Prawdopodobnie w tym celu kobieta wyszła z domu w niedzielę po południu i nie wróciła do niego przez kilka godzin, co zaniepokoiło jej syna. Mężczyzna zaczął poszukiwania matki i w pewnym momencie zauważył, że jej ciało dryfuje na powierzchni wody - przekazał oficer prasowy.

Obecnie trwają czynności mające na celu ustalenie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Zobacz także: Wyjście Polski z Unii Europejskiej? Mieszkanka Warszawy oburzona działaniami Kaczyńskiego
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić