Dzieci katowały ptaka. Ogromny skandal w Wielkopolsce

259

Takich scen z pewnością nie chcielibyśmy oglądać. Dzieci z Gorzowa Wielkopolskiego miała w brutalny sposób znęcać się nad gołębiem, m.in. kopiąc go niczym piłkę. Filmik z tego bulwersującego zdarzenia opublikowała organizacja "Furious Bibo Family - ratujemy ptaki Gorzów Wielkopolski".

Dzieci katowały ptaka. Ogromny skandal w Wielkopolsce
Dzieci katowały ptaka. Ogromny skandal w Wielkopolsce (Facebook, Pixabay)

Cało zdarzenie miało miejsce przy Batalionie Zośka w Gorzowie Wielkopolskim. Organizacja "Furious Bibo Family" z tego miasta poinformowała w mediach społecznościowych, że młoda dziewczyna zabrała z boiska małego grzywcza, który był kopany. Dzieciaki (wiek około 4 klasy może) zrobiły sobie z niego piłkę.

Ptak zachowuje się jak po potrąceniu przez auto, jego stan był krytyczny. Zwierze odeszło w ogromnym cierpieniu, a nie tak dawno przyszło na świat. Młody grzywacz przeszedł piekło, by odejść w konwulsjach! - czytamy na stronie organizacji.

Autor wpisu relacjonuje, że chłopcy często przebywają w tym miejscu i w godzinach 10-17 grają w piłkę nożną. Bulwersująca sprawa znęcania się przez dzieci ma zostać zgłoszona policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Nie ma co konkurować". Nie pójdą na marsz z Tuskiem
Pytam się, jak wychowujecie swoje dzieci, że kopią zwierze? Powinniście jako rodzice odpowiadać karnie za swoje własne dzieci! Gdybym tylko miała nagranie z monitoringu, każdy z was dostałby za takie wspaniałe pociechy (bo przecież mój synek to w domu taki grzeczny).. Hodujecie katów! Ludzi bez szacunku do drugiej istoty, bez szacunku do życia, bez empatii - czytamy w sieci.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Internauci bez pardonu o dzieciach

Pod postem na Facebooku rozpętała się gorąca dyskusja. Zdecydowana większość osób twierdzi, że wina leży po stronie rodziców, którzy nie właściwie wychowali swoje dzieci.

Stosunek do zwierząt jest miarą człowieczeństwa. Tyle, że człowiek nie ma nawet szacunku do drugiego człowieka, a zwierzęta traktuje jak drzewo, ławkę - kopnąć, zniszczyć, połamać. Czyli tak samo bez empatii. Rośnie pokolenie zimnych zwyrodnialców, czerpiących wzorce ze swoich rodziców - podkreśla jeden z internautów.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić