o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Dzieciobójczyni z Lublina. Sąsiedzi opowiedzieli przerażające historie

132
Podziel się

W czwartek w jednym z domów przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie doszło do horroru. Babcia, która przyszła odwiedzić córkę i wnuki zastała na miejscu ciała trojga malutkich dzieci. Sąsiedzi matki ofiar zabrali głos w sprawie.

Dzieciobójczyni z Lublina. Sąsiedzi opowiedzieli przerażające historie
bESKEvcR

W czwartek 30 września w Lublinie rozegrał się rodzinny dramat. Ciała 4-letniego Alana, 2-letniej Leny i 8-miesięcznej Nadii odkryła w mieszkaniu ich babcia. Z nieoficjalnych informacji wynika, że dzieci zostały uduszone przez ich matkę - 26-letnią Paulinę N.

Na ul. Nadbystrzycką, gdzie doszło do makabry, matka trójki dzieci przeprowadziła się w kwietniu tego roku. - Wynajmowała to za grosze, różni tu przed nią mieszkali – mówi sąsiad kobiety w rozmowie z "Super Expressem".

bESKEvcT

26-latka wcześniej mieszkała na Bronowicach. Na miejscu tragedii nie było ojca ofiar, obecnie przebywa w więzieniu. W przeszłości w mieszkaniu wielokrotnie interweniowała policja.

Co tam się działo, to było straszne. Krzyki, przekleństwa, rozbawione towarzystwo – mówi sąsiadka rodziny, pani Dorota w rozmowie z "Super Expressem".

Sąsiadka 26-letniej Pauliny N. wspomina, że nie raz wzywała policję, bo sama bała się prosić o ciszę. Pani Dorota twierdzi, że matka trójki dzieci miała zmienne nastroje, raz była najukochańszą matką, a raz wyzywała je od najgorszych.

bESKEvcZ

26-letnia Paulina N. została zatrzymana przez policję. W mediach pojawiły się informacje, że 26-latka leczyła się na schizofrenię oraz że była uzależniona od narkotyków. Policja i prokuratura odmawiają udzielania informacji w tej sprawie.

Mogę jedynie potwierdzić śmierć trojga dzieci. Na miejscu zdarzenia wciąż trwają oględziny, prowadzone przez policjantów i prokuratora. Na obecnym etapie nie udzielamy żadnych dodatkowych informacji – przekazała Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie, "SE".
Zobacz także: Tornado nad Bałtykiem. Przerażające nagrania z Niemiec
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESKEvdu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(132)
NUK
miesiąc temu
To się załatwiła
Sandi
2 miesiące temu
leczyla sie na schizofrenie i nie zabrali jej dzieci,,,, bez komentarza ....
Nick
2 miesiące temu
Zawalili i milczą jak zwykle trzeba było w łeb dac za wczasu dzieci by żyły
bESKEvdv
koles
2 miesiące temu
Takie klientki jak ona powinny mieć wycinane jajniki wtedy dzieci by się nie urodziły i nie byłoby tragedii, a tak na poważnie jestem po 3ciej operacji jądra i łeb mi siadł ushushashas
asa
2 miesiące temu
Za co baby z MOPSu biorą kasę???? Dzieci trzeba było zabrać!
Niepoprawność
2 miesiące temu
Demokracja nie pozwala na sterylizację ludzi chorych psychicznie. Więc takie są skutki.
Obiektywny
2 miesiące temu
Oczywiście teraz wszyscy widzieli słyszeli bo media szukają sensacji. Gdzie byli Ci wszyscy eksperci sąsiedzi jak dzieci potrzebowały pomocy
xxx
2 miesiące temu
Tak się u nas kocha dzieci.Łatwiej zadzwonić na policję jak rodzina zakłóca spokój sąsiadów.Ale dzieci jak cierpią to no nie będziemy się mieszać.Wszyscy mają krew na rękach.I teraz te gadki biedne dzieci a gdzie byli jak żyły.
Prawda
2 miesiące temu
Co tu pisać brak wiary w Boga to doprowadziło do tej strasznej sytuacji.
KrzyniuJan
2 miesiące temu
Wiem że to brutalne ale tak właśnie matka Natura próbuje resztką sił regulować to co na ziemi
prawo
2 miesiące temu
kto za to odpowie ? wszyscy wiedzieli ze matka chora, dzieci w złych warunkach , narkotyki, bieda , choroba psychiczna i tatus w wiezieniu. Malo zeby dzieci zabrac do babci albo do domu dziecka??? Wszyscy sa winni! Mops, policja, rodzina , sąsiedzi, ksiądz!!! każdy ma te dzieci na sumieniu !!!!
Leo
2 miesiące temu
Syn moich znajomych jest chory na schizofrenię to co przechodzą jego rodzice jest piekłem na ziemi .Chłopak nadużywa alkoholu po którym staje się nieobliczalny oby w jego przypadku nie skończyło się tragicznie .
Sedziak
2 miesiące temu
Ateiści nie komentować
bESKEvdn
Jacek
2 miesiące temu
Tak mają ci po KUL.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić