Dziś Halloween. Ksiądz porównał przebrane dzieci do... prostytutek

2584

Ksiądz Adam Ulatowski, wikariusz parafii w Łapach nagrał filmik, w którym wyjaśnia, dlaczego Halloween jest "szatańskim" świętem. Jeden z rodziców zapytał, dlaczego dziecko ma nie iść na tego typu imprezę w szkole. Ksiądz odpisał na wiadomość, porównując przebrane dzieci do...prostytutek.

Dziś Halloween. Ksiądz porównał przebrane dzieci do... prostytutek
Ksiądz i przebrane dzieci (YouTube)

Ksiądz Adam Ulatowski, wikariusz parafii w Łapach (woj. podlaskie) często udziela się w sieci. Ostatnio nagrał filmik, w którym wyjaśnia, dlaczego Halloween jest "szatańskim" świętem.

Jedna z parafianek jednak zaczęła mieć wątpliwości co do coraz bardziej popularnego święta z USA. W szkole, do której uczęszcza jej córka została zorganizowana impreza halloweenowa, na którą dzieci musiały się przebrać.

Skonfundowana kobieta, nie wiedziała już co myśleć. Napisała więc do księdza sms-a, w którym zapytała: "jaki Ty mi dajesz argument, żeby jej nie puścić na tę imprezę?".

Przebrane dzieci jak prostytutki?

Wikariusz postanowił skonsultować się z bardziej doświadczonym księdzem. Zapytał więc zaprzyjaźnionego proboszcza, co może odpisać na tego typu wiadomość.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zapytaj jej, czy gdyby w szkole przebierali dzieci za prostytutki, to też by puściła swoją córkę? – doradził ksiądz.

Takiego też sms-a wysłał ks. Ulatowski. Matkę dziecka to przekonało. Dziecko zatem najprawdopodobniej nie poszło na imprezę.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić