Fatalne nieporozumienie podczas kierowania ruchem. Wszystko się nagrało

3

W Krakowie doszło do sytuacji rodem z filmów Stanisława Barei. Jeden z kierowców błędnie odczytał polecenia policjanta kierującego ruchem i spowodował wypadek. W sieci pojawiło się wideo ze zdarzenia.

Fatalne nieporozumienie podczas kierowania ruchem. Wszystko się nagrało
Kierowca wymusił pierwszeństwo w obecności policjanta (YouTube, STOP CHAM)

Do komicznie wyglądającego zdarzenia doszło 23 listopada. Kierowca poruszający się w rejonie terminala autobusowego na krakowskim Podgórzu był świadkiem wypadku, którego zapamięta na długo. Na szczęście zderzenie udało mu się nagrać za pomocą rejestratora jazdy, a wideo zostało opublikowane na YouTube przez STOP CHAM.

Na skrzyżowaniu dróg w Krakowie policjant kierował ruchem. Jadący przed autorem nagrania kierowca zapewne od dawna nie uczestniczył w tego typu sytuacji, gdyż totalnie niewłaściwie odczytał polecenie wydawane przez mundurowego. Funkcjonariusz pokazywał poruszającym się samochodom, że mają kontynuować jazdę. Kierujący fiatem myślał, że ten daje mu zgodę na dalszą jazdę i postanowił włączyć się do ruchu.

Włączający się do ruchu fiat wjechał wprost pod jadące ulicą bmw. Policjant nie zdążył już zareagować, dlatego pojazdy zderzyły się w odległości kilkudziesięciu centymetrów od niego. Następnie zarówno winowajca jak i pokrzywdzony zatrzymali się na środku ulicy, aby wyjaśnić sprawę. Niezwłocznie interweniował również funkcjonariusz, który cudem uniknął potrącenia.

Zobacz także: Dziennikarz zapytał o najnowszy sondaż. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić