o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Gorzów Wielkopolski. Poszukiwany podpalacz. Wysoka nagroda

46
Podziel się

Wciąż nie odnaleziono sprawcy podpalenia, które miało miejsce w województwie lubuskim. Mimo że do dokonania przestępstwa doszło w maju bieżącego roku, sprawca nadal pozostaje nieuchwytny. Osoba, która przyczyni się do jego ujęcia, zgarnie nagrodę w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Gorzów Wielkopolski. Poszukiwany podpalacz. Wysoka nagroda
Podpalacz z Gorzowa Wielkopolskiego wciąż pozostaje na wolności (YouTube)
bEgvUJFh

Jak informuje portal "Gorzowianin", do zdarzenia doszło 24 maja. Krótko po godzinie czwartej rano, nieznany sprawca podszedł do lawety zaparkowanej przy ulicy Bohaterów Westerplatte i podpalił ją. Podłożył ogień na tyle umiejętnie, że Volkswagen Crafter doszczętnie spłonął.

Podpalacz lawety z Gorzowa Wielkopolskiego. Nagroda za pomoc w śledztwie

Nim podłożono ogień, nieznany sprawca poprzebijał opony za każdym razem, gdy kierowca parkował lawetę w pobliżu garażów przy ulicy Bohaterów Westerplatte. W chwili dokonania przestępstwa podpalacz miał na sobie strój moro, a jego twarz zasłaniała maska.

bEgvUJFj
Zobacz także: Poszukiwany podpalacz z Gorzowa Wielkopolskiego. 20 tys. zł dla osoby, która rozpozna podpalacza.

Moment podpalenia został zarejestrowany przy pomocy fotopułapki, a film opublikowano m.in. na kanale YouTube "AutemSzanujeZasady". Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie, potwierdził, że śledztwo nadal trwa, jednak policja na razie woli nie ujawniać szczegółów postępowania.

Postępowanie nadal jest prowadzone, ale na ten moment nie informujemy o szczegółach sprawy – cytuje rzecznika KMP w Gorzowie "Gorzowianin".
bEgvUJFp

Nagranie, na którym uchwycono moment podpalenia, ujawnił opinii publicznej Marcin Chwalisz, właściciel pomocy drogowej Fix-Car. Z własnych środków ufundował nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych dla osoby, która udzieli policji informacji na temat tożsamości lub miejsca pobytu podpalacza lawety.

Mam nadzieję, że ktoś rozpozna tę osobę po rysach twarzy, sposobie uczesania, po chodzie, po ruchach, gestach czy też po ubiorze. Ktoś powie, przecież ja go znam. To jest mój sąsiad, kolega, wujek czy znajomy. Zapewniam oczywiście całkowitą anonimowość osobie zgłaszającej. Jeżeli ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę z nagrania proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 513 900 523 – apeluje do opinii publicznej Marcin Chwalisz.
bEgvUJFq
Zobacz także: Emeryt-podpalacz. Myślał, że nikt go nie widzi. Wszystko nagrała kamera
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEgvUJFK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(46)
Koza
8 miesięcy temu
To Rafał i jego Nowy ruch🥴
senior
8 miesięcy temu
..to ktos z PiSu...nie inaczej!
Lopez
8 miesięcy temu
Stasiek od Stochmola na bank
bEgvUJFL
Witek
8 miesięcy temu
Pewnie sprzedał mu auto z cofniętym licznikiem 200-300 tysi co jest standardem
Witek
8 miesięcy temu
Pewnie sprzedał mu auto z cofniętym licznikiem 200-300 tysi co jest standardem
jaa
8 miesięcy temu
przecież to żołnierz sił amerykańskich stacjonujących w Polszy
jaś
8 miesięcy temu
Był w masce,podejrzany jest każdy
lexus
8 miesięcy temu
tylko somniad z bloku mógł to zrobić ale policja zbyt zajęta by zrobić obserwacje czy popytać somsiadów. wiek conajmniej 35-50 lat widać jak się porusza, wzrost można wyliczyć na wysokości kabiny, wagę typa też. ale policja zbyta zajęta bo trzeba robić zamowienia od polityków
OLO
8 miesięcy temu
Błagam pierwszy lepszy lajki z dostępem do internetu jest wstanie wytypować sprawce w 10 minut... Kolega z filmu mam moro polskiej armii, maskę paintballową na twarzy firmy v-force.. teraz trzeba poszukać w google zdjęć z gier paintballowych w tamtym regionie, po wzroście i wadze wytypować potencjalnych sparować których jest nie wielu dotrzeć do autora zdjęcia i mamy sukces.. trzeba tylko chcieć
obywatel
8 miesięcy temu
policja potrafi ścigać LGBT i za batoniki albo za brak maseczki a to ich przerasta
Ala
8 miesięcy temu
Konkurencja
gosc
8 miesięcy temu
ciekawy jestem na ile miał autocasco?,bo jak mi za pierwszym razem przebili by opony to szukał bym parkingu strzeżonego w okolicy.
bardzoprzykro
8 miesięcy temu
Wygląda jakby wiedział że jest nagrywany....
bEgvUJFD
Ghjg
8 miesięcy temu
Przecież to prezes Jarek K.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić