Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Gwałciciel wpadł w ręce matek ofiar. Nie było litości

287
Podziel się:

Miały drewniane kije i chęć zemsty. Grupa wściekłych kobiet z Indii postanowiła, że zemsta za krzywdy ich dzieci będzie wyjątkowo bolesna.

Gwałciciel wpadł w ręce matek ofiar. Nie było litości
(liveleak.com)

Nagranie z pobicia trafiło do sieci. Chociaż niewiele wiadomo o jego okolicznościach, film w zaledwie kilka godzin obejrzało ponad 100 tys. użytkowników. Wiadomo jedynie, że bity mężczyzna miał zgwałcić 7-letnią córkę jednej z kobiet widocznych na nagraniu. Podobno nękał też inne dziewczynki - donosi "Mirror".

Gwałty to w Indiach olbrzymi problem. Szacuje się, że w ciągu ostatnich 40 lat liczba gwałtów w tym kraju wzrosła prawie dziewięciokrotnie. Oficjalne dane indyjskich władz mówią, że w 1,2-miliardowym kraju każdego dnia ofiarą gwałtu padają 93 kobiety.

W Indiach mieszka 230 mln mężczyzn poniżej 18. roku życia. Według szacunków 58 mln z nich (ok. 25 proc.) przynajmniej raz w swoim życiu zgwałci kobietę. Ma to związek z tradycją oraz tym, jak rozumie się tu bycie mężczyzną - mówi William Muir, założyciel indyjskiej organizacji Equal Community Foundation.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić