Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
HNM
|

Wyznanie aktorki filmów dla dorosłych. Oniemieli

270
Podziel się

Brandi Love, czyli jedna z najpopularniejszych gwiazd filmów dla dorosłych, udała się na wiec republikanów. Spotkała ją tam bardzo smutna sytuacja. O wszystkim "aktorka" opowiedziała na Twitterze. Pojawiło się jej bardzo kontrowersyjne wyznanie.

Wyznanie aktorki filmów dla dorosłych. Oniemieli
Popularna gwiazda filmów dla dorosłych deklaruje się jako konserwatystka. (Instagram, Twitter)
bEUXKpVh

Gwiazda filmów dla dorosłych rozpętała burzę po wiecu, na którym znajdowali się m.in. sympatycy Trumpa, a także republikańska młodzież. Na początku przywitano ją jako VIP-a. Część uczestników, którzy pojawili się na Student Action Summit Turning Point, być może akceptowało jej pojawienie się na wiecu, jednak chrześcijańscy konserwatyści nie mogli zdzierżyć, że tam jest.

Po chwili wyrzucili ją z imprezy. 48-latka po powrocie do domu zbeształa TPUSA, nie pozostawiając na organizacji suchej nitki.

To koń trojański. Gdybym wiedziała, że będą się tak zachowywali i będzie można wyczuć kult religijny, nigdy bym nie poszła na to spotkanie. Poza tym to nie jest główne przesłanie ich misji - mówi oburzona Brandi Love na Twitterze.
bEUXKpVj

Mówi, że "kocha Boga". Aktorka filmów dla dorosłych szokuje

Gwiazda "tych" filmów znana jest ze swojej dość kontrowersyjnej politycznej drogi. Od lat głosuje ona na republikanów, a swój światopogląd ocenia jako "konserwatywny". Mówi, że kocha Boga, ale nie jest za zorganizowaną religią i nie należy do żadnego z kościołów chrześcijańskich. Deklaruje także, że jak najbardziej można łączyć bycie aktorką filmów dla dorosłych z konserwatywnymi poglądami.

Kocham Boga, nienawidzę zorganizowanej religii - dodała na koniec wpisu na Twitterze.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUXKpVK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(270)
Zzz
4 miesiące temu
Lubię) lody
kkk
5 miesięcy temu
Mogła im poobciągać to może zmienili by zdanie
beata
5 miesięcy temu
ilona felicjańska albo ta co grała ranczu też ilona, nie ma to jak imię
bEUXKpVL
Marcin
5 miesięcy temu
To bardzo dobra wiadomość na dziś! Bo dziś jest wspomnienie Marii Magdaleny. To cudzołożnica, której Jezus nie potępił. Ale której powiedział też "Idź, i odtąd już nie grzesz". Brandi Love, Jezus Cię nie potępia, ale ODTĄD JUŻ NIE GRZESZ. Jeżeli zaś pochwalasz Twój styl, to grzeszysz. A Słowo mówi "Kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza".
sdds
5 miesięcy temu
Brzydka jak listopadowa noc !!
Kamil
5 miesięcy temu
'Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w pałacu z drewna i kamienia. Królestwo Boże jest w was i wokół was... nie w budynkach z drewna i z kamienia. Rozłup kawałek drewna, a będę tam'
Homolka !
5 miesięcy temu
Gdyby stanęła do góry nogami i rozłożyła w szpagacie nogi to może bym ja poznał ? Z twarzy trudno powiedzieć - raczej nieznana !
gdfhfj
5 miesięcy temu
"jedna z najpopularniejszych gwiazd filmów dla dorosłych" dosłownie o każdej osobie z branży tak piszecie, a już słowo gwiazda - sugeruje popularność/rozpoznawalność. Po co jeszcze dublować znaczenie? Pominę fakt że aktorka mocno nijaka/przeciętne pudło.
JEŻ
5 miesięcy temu
Co w tym kontrowersyjnego? Sam mam podobne poglądy. Powiem więcej: ten, kto uzależnia wiarę w Boga od chodzenia do jakiegoś kościoła jest niespełna rozumu szaleńcem o totalitarnych zapędach.
Korale czerwo...
5 miesięcy temu
Może niech wystąpi u nas na paradzie LGBT?
aga
5 miesięcy temu
Gdzie religia tam agresja.
greg
5 miesięcy temu
Bardzo ciekawe filmy z tą aktorką oglądam od kilku lat. Polecam
Teolog
5 miesięcy temu
Bóg jest miłością, Brandi LOVE (miłość) to jak ucieleśnienie Boga :)
bEUXKpVD
hmmm
5 miesięcy temu
czy jakie kolwiek wyznanie gwiadeczki porno moze byc kontrowersyjne?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić