Kłótnia rodzinna Windsorów. Meghan Markle rozmawiała z Królową

143

Jak donoszą amerykańskie media, Meghan Markle i syn Archie rozmawiali z królową Elżbietą przed pogrzebem księcia Filipa i "wiedzą, że podróż do Anglii była trudna dla księcia Harry'ego"!

Kłótnia rodzinna Windsorów. Meghan Markle rozmawiała z Królową
Meghan i Harry (PAP)

Jak donoszą amerykańskie media, Meghan Markle jednak wie jak się zachować. Aktorka mimo tego, że nie mogła lecieć wraz z Harrym na pogrzeb księcia Filipa ze względu na swój błogosławiony stan, zadzwoniła do królowej Elżbiety.

Do rozmowy miało dojść w sobotę. 39-letnia księżna Sussex również rozmawiała ze swoim mężem, zanim jego dziadek został pochowany, i "wie, że podróż do Anglii była dla niego trudna"Faj.

Meghan i Harry utrzymywali kontakt każdego dnia. Wie, że podróż do Anglii była dla Harry'ego trudna. [Harry - red.] nie chciał zostawiać Meghan i Archiego samych. Meghan powtarzała każdego dnia, że ​​nic im nie jest. Nie chciała, żeby się martwił - donosi królewskie źródło magazynowi "People".
Miniony rok był bardzo trudnym okresem dla rodziny królewskiej, tym bardziej że zmarł książę Filip - dodaje źródło.

Po sobotnim emocjonalnym pogrzebie William i Harry podjęli "małe kroki" w kierunku naprawienia swojej relacji. Po nabożeństwie w kaplicy świętego Jerzego wrócili wspólnie do zamku Windsor, po tym, jak pchnęła ich do tego księżna Kate - żona Williama.

Wrócić czy nie wrócić? Książę Harry miał dylemat

Później doszło do spotkania twarzą w twarz między braćmi i ich ojcem, księciem Karolem. Książę Harry miał nawet wahać się, czy nie zostać na urodziny królowej. Ostatecznie jednak wybrał powrót do Meghan i ich synka Archi'ego.

Książę Harry, wrócił w środę z Londynu do Kalifornii, przegapiając 95 urodziny babci. Jego minivan z szoferem był widziany jak opuszczał prywatny terminal w LAX, zarezerwowany dla celebrytów i superbogaczy.

Został zauważony ponownie przybywając do rezydencji Montecito, którą dzieli z Meghan. Kłótnia rodzinna Windsorów pozostaje zatem nierozwiązana po tym, jak spotkał się tylko raz z ojcem i księciem Williamem po pogrzebie księcia Edynburga.

Harry rozpocznie teraz drugą 10-dniową kwarantannę. Jest to wymóg dla osób podróżujących do USA, chociaż nie jest to obowiązkowe, w przeciwieństwie do wymogów w Wielkiej Brytanii.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić