Hiszpania. Wjechała w wychodzące ze szkoły dzieci. Nie żyje 6-latka

1

Uczniowie madryckiej szkoły właśnie opuszczali budynek po skończonych lekcjach, gdy przejeżdżająca obok kobieta straciła panowanie nad swoim pojazdem. Auto z impetem wjechało w troje dzieci – 6-latka, najmłodsza z tego grona, nie przeżyła.

Hiszpania. Wjechała w wychodzące ze szkoły dzieci. Nie żyje 6-latka
Horror przed szkołą podstawową. Dziewczynka zginęła pod kołami auta (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images)

Jak podaje Mirror, do tragedii doszło przed Montealto. To prywatna, dwujęzyczna szkoła podstawowa, która mieści się w madryckiej dzielnicy Mirasierra.

Wypadek przed szkołą podstawową. Auto wjechało w troje dzieci

Z ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że sprawczyni wypadku straciła panowanie nad pojazdem z automatyczną skrzynią biegów. Kobieta znalazła się w sąsiedztwie szkoły podstawowej, ponieważ chciała odebrać z placówki własne dzieci.

6-latka zmarła w wyniku zatrzymania akcji serca. Ratownicy medyczni podjęli próbę reanimacji dziewczynki jeszcze w szpitalu polowym nieopodal miejsca wypadku, jednak ich wysiłki okazały się nieskuteczne.

Zobacz także: Zobacz też: Potrącenie 74-latka w Lubinie. Szokujące zachowanie gapiów

Funkcjonariusze madryckiej policji nie potwierdzili, czy sprawczyni wypadku została aresztowana. Miejsce zdarzenia zabezpieczono, konieczne okazało się także przekierowanie ruchu drogowego.

Pozostałe dzieci, które brały udział w wypadku, mają 10 i 12 lat. W wyniku uderzenia przez pojazd doznały poważnych obrażeń. Na razie nie wiadomo, jaka była dokładna przyczyna utraty przez sprawczynię zdarzenia panowania nad pojazdem.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić