Robert Czykiel| 

Horror w gospodarstwie rolnym. Wszystko uchwyciły ukryte kamery

118

Obrońcy praw zwierząt pozyskali wstrząsające nagranie z hodowli kóz. Film nie pozostawia złudzeń, że zwierzęta były bite przez pracowników farmy. Na Wyspach wybuchła wielka afera.

Horror w gospodarstwie rolnym. Wszystko uchwyciły ukryte kamery
Horror w gospodarstwie rolnym (YouTube)

Przemoc nad zwierzętami na farmach hodowlanych wciąż jest poważnym problemem. Tym razem głośno jest o skandalicznym nagraniu, które zostało zarejestrowane w Wielkiej Brytanii. Haniebne wydarzenia miały miejsce w hodowli Far Marsh Farm w Yorkshire.

Horror na farmie. Bili, kopali i ciągnęli za uszy kozy

Materiał wideo trafił do obrońców praw zwierząt z grupy Surge. Następnie film upublicznił dziennik "The Independent". Momentalnie wybuchła wielka afera, która rozniosła się po całym świecie.

Wideo pokazuje, jak pracownicy farmy znęcają się nad kozami. Zwierzęta są kopane, uderzane kijem, bite pięściami, a niektóre ciągnięto za uszy. Z powodu drastycznych ujęć nie publikujemy nagrania.

Zobacz także: Niedowidzący pies w parku. Rozpoznał swojego pana po zapachu

Farma współpracowała z St Helen's Farm. To największa firma, która w Wielkiej Brytanii dostarcza kozie mleka, sery, jogurty i masła. Szybko zareagowały także sklepy, które po ujawnieniu filmu od razu wycofały ze swojej oferty produkty, pochodzące z farmy w Yorkshire.

Obrońcy praw zwierząt z Surge obecnie szukają nowych domów dla maltretowanych kóz. W tym samym czasie prowadzone jest śledztwo, które pozwoli potem ukarać osoby, które znęcały się nad zwierzętami.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić