Wróć na
Aniela Siwek
|

Kradł i zabijał psy. Nie żyje. Spotkała go okrutna kara

65
Podziel się

Grupka mieszkańców wietnamskiej wsi złapało i dotkliwie pobiło handlarzy psim mięsem. Mężczyźni kradli zwierzęta z okolicznych miejscowości i sprzedawali je na targowiskach oraz w restauracjach. Jeden z nich nie przeżył ataku.

Kradł i zabijał psy. Nie żyje. Spotkała go okrutna kara
Handlarze zostali dotkliwie pobici. (YouTube)
bCXZCpGZ

Do sieci trafiły nagrania z napaści na dwóch mężczyzn. Grupa mieszkańców wietnamskiej wioski z okolic Ho Chi Minh przyłapała na gorącym uczynku handlarzy psim mięsem.

Mężczyźni od dłuższego czasu kradli psy z miasta i pobliskich miejscowości. Złodzieje najpierw razili zwierzęta prądem, a następnie chowali je w workach lub klatkach. Tak złapane psy sprzedawali na targach lub bezpośrednio do restauracji.

bCXZCpHb

Według organizacji zajmującej się ratowaniem zwierząt - Soi Dog Foundation, złodzieje mogli ukraść do 10 psów dziennie. Na ich sprzedaży zarabiali około 2 mln wietnamskich dongów, czyli 340 złotych, co w Wietnamie jest dużą sumą.

Życie codzienne w Wietnamie

Na nagraniach widać jak ludzie sami rozprawiają się ze złodziejami. Mężczyźni handlujący psami są torturowani i bici. Oprawcy razili ich prądem, tak jak oni robili to z psami. Wiadomo, że jeden z nich nie przeżył, natomiast drugi został poważnie ranny.

Handel psim mięsem wciąż legalny

Sprawa trafiła do lokalnych mediów i na policję. Nikt nie został oskarżony, ponieważ świadkowie zdarzenia oraz sprawcy wzajemnie się kryli i odmawiali złożenia szczegółowych zdarzeń.

bCXZCpHh

W Wietnamie spożywanie psiego mięsa wciąż jest legalne. Można je kupić na wielu targowiskach i w popularnych restauracjach. W kwietniu zebrano milion podpisów pod petycją, aby spożywanie psów stało się nielegalne, jednak wciąż prawo nie zostało zmienione.

bCXZCpHC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(65)
ewa
2 miesiące temu
pan Bog nierychliwy, ale sprawiedliwy.
All
2 miesiące temu
POLITYK ktory dziala na szkode panswa lub obywatela powinien byc pozbawiony majatku lacznie z rodzina zeby nie byl wstanie nic ukryc. Moze wtedy skonczyly by sie afery, defradacje, korupcja.
Zuza
2 miesiące temu
Wcale mi go nie żal
bCXZCpHD
tdk
2 miesiące temu
Prawidłowo.
mateo
2 miesiące temu
Drugi przeżył? Co za fuszerka...
Najnowsze komentarze (65)
Mój nick
2 miesiące temu
"Grupka mieszkańców wietnamskiej wsi złapało i dotkliwie pobiło..." 😬 Po jakiemu ten tekst??
7UP!
2 miesiące temu
Oby taka kara spotkała wszystkich tych ludziów, którzy znęcają się nad biednymi zwierzątkami... :) Brawo!!!
Zzzz
2 miesiące temu
I to jest dobra wiadomość!
uuaaaaaa
2 miesiące temu
dzięki bogu
Hans
2 miesiące temu
Arek jedziemy jeszcze raz do Wietnamu jak coś to pisz. Andrzej
kinia
2 miesiące temu
Bardzo dobrze
Vietkong
2 miesiące temu
Jeść psinę wielkie mi rzeczy tam gdzie niedobór żywności by przeżyć ludzie ludzi jedzą kanibale i ludożercy 30 lat temu w andach rozbił się samolot przez trzy miesiące ci co przeżyli jedli ciała tych co nieprzeżyli katastrofy i co. Nikt ich nie potępiał bo skoro nie mieli nic innego do jedzenia jedli martwych ludzi. W Wietnamie to samo gdyby takiego biednego chłopa było stać to jadłby najlepsze steki wołowinowe z sprowadzane z Ameryki Południowej a że są biedaki to jedzą psy koty szczury wróble myszy koniki polne są do tego zmuszeni. Dlatego nie rozumiem wypowiedzi potępiających tych biednych ludzi. J jeszcze jedno dawno temu czytałem artyków o górniku tytół artykułu UWIĘZIONY W KOPALNI ZJADŁ WŁASNOM PIĘTE gdyby miał psa to by go zjadł i dobrze by zrobił
J.....
2 miesiące temu
I to właśnie jest SPRAWIEDLIWOŚĆ!!!!
bCXZCpHv
Arquu
2 miesiące temu
Oznaczyć medalem!
awoO
2 miesiące temu
Cala Azja jadla, je i bedzie jadla psy i koty (i inze zwierzeta). Cala sprawa idzie o kradziez czyli kase (psy sa drogie) a nie "ochrone".
emil
2 miesiące temu
To też mięso.
Don
2 miesiące temu
😀a to dobre
Zuza
2 miesiące temu
Wcale mi go nie żal
Darek
2 miesiące temu
Ja bym spróbował takiego psa jak by był dobrze podany.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić