Horror w Hiszpanii. Między ścianami znaleziono ciało

13

Hiszpańska policja dokonała przerażającego odkrycia w mieszkaniu należącym do zaginionej w 2014 roku 22-latki. Między dwiema ścianami zamurowano skrzynię, w której znajdowały się ludzkie szczątki. Funkcjonariusze podejrzewają, że ciało może należeć do zaginionej.

Horror w Hiszpanii. Między ścianami znaleziono ciało
22-latka zaginęła w 2014 roku. (Pixabay, Policja)

Sibora Gagani zaginęła 7 lipca 2014 roku. Policja natychmiast rozpoczęła poszukiwania, ale przez wiele miesięcy nie udało trafić na żaden ślad 22-latki. Podejrzewano, że partner Gagani — Marco Gaio Romeo mógł ją zamordować, jednak nie znaleziono dowodów potwierdzających tę tezę.

Ciało zamurowane między ścianami

Policja w końcu zawiesiła poszukiwania. Na przełom w sprawie trzeba było poczekać aż do maja 2023 roku. Marco Gaio Romeo został zatrzymany pod zarzutem zabójstwa swojej partnerki Pauli.

Kiedy 45-latek dotarł na komisariat zobaczył na tablicy ogłoszeń zdjęcie Sibory. Powiedział wówczas policjantom, że w przeszłości był jej chłopakiem i to właśnie on ją zabił. Zwłoki miał rozpuścić w kwasie, a to, co z nich zostało włożył do skrzyni i zamurował między ścianami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Mamy do czynienia z aberracją". Ekonomista ostro o działaniu NBP

Policja od razu wznowiła śledztwo i udała się do mieszkania, które przed laty zajmowała 22-latka. Funkcjonariusze zauważyli, że linie płytek położonych po obu stronach jednej ze ścian były nierówne. Ścianę prześwietlono i wtedy odkryto, że tak naprawdę są to dwie ściany, między którymi ktoś zamurował skrzynię.

W skrzyni znaleziono bukiet kwiatów i ludzkie szczątki ukryte w workach na śmieci. Szczątki zostały zabrane w celu dokonania sekcji i identyfikacji. Na razie nie wiadomo, czy na pewno należą do zaginionej 22-latki. Policja podejrzewa jednak, że zeznania Romeo były prawdziwe.

W Torremolinos ogłoszono żałobę na jeden dzień. Burmistrz miasta napisała w mediach społecznościowych wiadomość skierowaną do bliskich 22-latki.

Jestem przytłoczona wiadomością o odkryciu ciała młodej Sibory. Składam najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom Sibory. Ipodobnie jak Paula, niech odnajdzie spokój, którego odmówiono jej na ziemi - napisała Margarita del Cid, burmistrz Torremolinos.
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić