Horror w USA. Ojciec zamordował swoje dzieci z zimną krwią

65

40-letni Amerykanin dokonał strasznego morderstwa. Mężczyzna przyznał się do zabicia dwójki swoich małych dzieci. Zabójca użył do tego pistoletu do łowiectwa podwodnego.

Horror w USA. Ojciec zamordował swoje dzieci z zimną krwią
Ojciec zamordował swoje dzieci z zimną krwią (Instagram)

Zaginięcie Matthew Colemana zgłosiła 7 sierpnia jego żona. Mężczyzna opuścił swój dom w kalifornijskim Santa Barbara z 10-miesięczną córką i 2-letnim synem. Wywołało to w niej niepokój, zwłaszcza że ten nie zabrał ze sobą fotelika samochodowego dla niemowlaka.

Niestety 40-latek dokonał strasznej zbrodni. Okazało się, że zabrał swoje dzieci do meksykańskiego miasta Rosarito, gdzie następnie zamordował ich pistoletem do łowiectwa podwodnego. 9 sierpnia Coleman podczas powrotu do USA został zatrzymany przez służby celne i straż graniczną na przejściu granicznym.

Ciała dzieci zostały odnalezione w rowie. Okazało się, że mężczyzna zamordował je przez wpływ teorii spiskowych QAnon i Illuminati. 40-latek pozbawił je życia przez obawy związane z ich DNA. Wierzył, że jego dzieci wyrosną na potwory, więc był przekonany, że musi je zabić. Już w środę postawiono go przed sądem i postawiono zarzut zamordowania obywateli USA.

Zobacz także: Rzeczniczka Porozumienia o podwyżkach dla polityków. Ma pomysł
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić