Huragan Ida. Krowa utknęła na drzewie

2

Służby w Luizjanie zostały wezwane do nietypowej interwencji. Po gwałtownej powodzi spowodowanej przez huragan Ida na drzewie utknęła... krowa. Nagranie z wyjątkowej akcji ratunkowej trafiło do sieci.

Huragan Ida. Krowa utknęła na drzewie
Krowa utknęła w drzewie po huraganie Ida (Twitter)

Urzędnicy z parafii św. Bernarda w Luizjanie powiadomili o wyjątkowej akcji ratunkowej lokalnych służb. Pracownicy rządowi pomogli krowie wydostać się z drzewa, na którym zaklinowała się w czasie powodzi.

Huragan Ida. Krowa utknęła na drzewie

Materiał filmowy został nakręcony w pobliżu Florissant we wtorek rano, kilka dni po tym, jak huragan Ida uderzył w Luizjanę. Silne wiatry o prędkości 150 mil na godzinę i ulewne deszcze doprowadziły w tym rejonie do ​​niszczycielskich powodzi.

Jak widać na materiale wideo, zwierzę zawisło nad ziemią między gałęziami drzewa i nie było w stanie samodzielnie wydostać się z potrzasku. Na pomoc krowie przybyło dwóch ratowników, którzy, do pasa zanurzeni w wodzie, obcinali gałęzie przy pomocy piły łańcuchowej.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Krowa podczas akcji wydaje się zaskakująco spokojna, co prawdopodobnie jest wynikiem wyczerpania. Nie wiadomo, jak długo była uwięziona na drzewie. Ostatecznie zwierzę zostało uratowane i jest całe i zdrowe — donosi BBC.

Zobacz także: Dramatyczne skutki huraganu Ida. Skalę zniszczeń widać na zdjęciach satelitarnych
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić