Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
SSŃ
|

Huragan Ida. Krowa utknęła na drzewie

2
Podziel się

Służby w Luizjanie zostały wezwane do nietypowej interwencji. Po gwałtownej powodzi spowodowanej przez huragan Ida na drzewie utknęła... krowa. Nagranie z wyjątkowej akcji ratunkowej trafiło do sieci.

Huragan Ida. Krowa utknęła na drzewie
Krowa utknęła w drzewie po huraganie Ida (Twitter)
bETxzDkl

Urzędnicy z parafii św. Bernarda w Luizjanie powiadomili o wyjątkowej akcji ratunkowej lokalnych służb. Pracownicy rządowi pomogli krowie wydostać się z drzewa, na którym zaklinowała się w czasie powodzi.

Huragan Ida. Krowa utknęła na drzewie

Materiał filmowy został nakręcony w pobliżu Florissant we wtorek rano, kilka dni po tym, jak huragan Ida uderzył w Luizjanę. Silne wiatry o prędkości 150 mil na godzinę i ulewne deszcze doprowadziły w tym rejonie do ​​niszczycielskich powodzi.

bETxzDkn

Jak widać na materiale wideo, zwierzę zawisło nad ziemią między gałęziami drzewa i nie było w stanie samodzielnie wydostać się z potrzasku. Na pomoc krowie przybyło dwóch ratowników, którzy, do pasa zanurzeni w wodzie, obcinali gałęzie przy pomocy piły łańcuchowej.

bETxzDkt

Krowa podczas akcji wydaje się zaskakująco spokojna, co prawdopodobnie jest wynikiem wyczerpania. Nie wiadomo, jak długo była uwięziona na drzewie. Ostatecznie zwierzę zostało uratowane i jest całe i zdrowe — donosi BBC.

Zobacz także: Dramatyczne skutki huraganu Ida. Skalę zniszczeń widać na zdjęciach satelitarnych
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETxzDkO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
Szczepan
3 miesiące temu
poprostu siezaszczepiła..
BACCARA
3 miesiące temu
A potem ratownicy ze smakiem ją zjedli
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić