Nudził się. Przeglądał mapy Google, gdy nagle trafił na tajemniczy dom

307

Jeden z użytkowników forum internetowego, popularnego na Zachodzie, jest przekonany, że odnalazł miejsce zamieszkania bossa narkotykowego z Meksyku. Miał tego dokonać za pośrednictwem Google Maps... z nudów. Jak dowodzi, posesja posiada wszelkie cechy "domu gangstera".

Nudził się. Przeglądał mapy Google, gdy nagle trafił na tajemniczy dom
Znalazł dom bossa? (Google Maps)

Rzekoma willa bossa narkotykowego znajduje się w Meksyku. Użytkownik sieci zamieścił na forum internetowym kilka zrzutów ekranu z Google Maps, które mają dowodzić słuszności jego przypuszczeń.

Google Maps. Użytkownik sieci znalazł willę bossa narkotykowego?

Na zrzutach ekranu z Google Maps widać solidną bramę i ogrodzenie, które dodatkowo zabezpiecza drut kolczasty oraz monitoring. Żeby zostać wpuszczonym do środka, najprawdopodobniej należy najpierw zadzwonić domofonem, zamontowanym nieopodal.

To nie koniec "dowodów" na to, że za uzbrojoną bramą znajduje się willa barona narkotykowego. Jak widzimy na zrzutach ekranu, po jej przekroczeniu wjeżdża się na luksusową posesję z basenami, długim podjazdem oraz licznymi budynkami, których przeznaczenie pozostaje tajemnicą.

Nie wszyscy użytkownicy podzielają podejrzenia autora teorii o willi barona narkotykowego. Powtarzały się argumenty, że większość wysoko postawionych przestępców nie prowadzi tak ostentacyjnego stylu życia, a nawet jeśli, ze względów bezpieczeństwa wolą mieszkać w możliwie najbardziej odległych rejonach Meksyku.

Panowie bossowi narkotykowi nie żyją tak ostentacyjnie, a nawet jeśli już, to mieszkają w odległych rejonach kraju.
To Ajijic, dobrze znane miejsce, w którym mieszkają emigranci i niektórzy bogacze, to prawdopodobnie rodzinne ranczo.
Nie mam pojęcia, kto jest właścicielem tego domu, ale zdecydowanie nie próbowałbym się tam włamać – komentowali posty użytkownicy.
Zobacz także: Zobacz też: Dziwne rzeczy na Google Maps. Prawdziwy hit z Polski
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić