aktualizacja 

Jackowski miał wizję. Chodzi o Andrzeja Dudę

193

Krzysztof Jackowski miał wizję na temat Andrzeja Dudy. Jasnowidz wyczuł, jakie myśli zaprzątają głowę prezydentowi. Chodzi m.in. o bezpieczeństwo Polski i pomoc Ukrainie w przypadku rosyjskiej inwazji. Słowa Jackowskiego są naprawdę zaskakujące.

Jackowski miał wizję. Chodzi o Andrzeja Dudę
Jackowski miał wizję na temat Andrzeja Dudy (YouTube)

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych polskich jasnowidzów. Jego kanał na YouTubie, na którym opowiada o swoich najnowszych wizjach przyszłości, obserwuje mnóstwo ludzi. Wielu Polaków uważa, że jego przepowiednie się sprawdzają.

Jackowski miał wizję na temat Andrzeja Dudy

W swoim najnowszym filmie jasnowidz z Człuchowa wziął na tapet kilku polskich polityków. Patrząc na zdjęcia ich twarzy, próbował wyczuć, co obecnie kryje się w ich głowach. Wizja Jackowskiego dotyczyła m.in. Andrzeja Dudy.

Jasnowidz uważa, że głowa państwa myśli o zabezpieczeniu polskich granic. Ma mieć to związek z możliwą inwazją Rosji na Ukrainę. W wizji Jackowskiego pojawiła się także Litwa oraz Słowacja.

Prezydent myśli o kordonie złożonym z Litwy, Polski i Słowacji. Jest to taki pierścień, a największa siła tego pierścienia jest w Polsce. Litwa, Polska i Słowacja mają bardzo ważne zadanie. I to są zabezpieczenia - Jackowski powiedział na wideo.

- Te granice są zabezpieczane. Czyli one nie powstają dlatego, żeby z tego powodu coś się działo, tylko to jest zabezpieczanie - kontynuował Jackowski.

Zdaniem Jackowskiego prezydent myśli o otwarciu korytarza wyjściowego na Ukrainę, po to, by wzmocnić ten kraj w przypadku wybuchu konfliktu zbrojnego. Te działania jednak - według jasnowidza - nie będą pochwalane przez Europę.

Ja mam wrażenie, że to jest działanie takie bardziej pod Stany Zjednoczone. Pod jakąkolwiek jurysdykcją, może nie nakazem. Są trzy możliwości zdarzeń. Na każdą z tych trzech możliwości ta sytuacja na granicy jest przygotowana - stwierdził Jackowski.
Zobacz także: Co mówią Ich twarze
Zobacz także: "Lex Czarnek" w rękach prezydenta. Szumilas: To daje nadzieję
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić