aktualizacja 

Jednooka modelka na okładce ukraińskiego Playboya

Iryna Bilotserkovets została ranna trzeciego dnia rosyjskiej agresji na Ukrainę. W wyniku wybuchu straciła oko, a cała jej twarz była w strzępach. Modelka wróciła do zawodu i wystąpiła w sesji dla ukraińskiego Playboya.

Jednooka modelka na okładce ukraińskiego Playboya
Iryna Bilotserkovets rozdaje Playboya ukraińskim żołnierzom (Facebook)

Iryna Bilotserkovets to modelka, prezenterka telewizyjna i żona ukraińskiego polityka. Kobieta straciła oko zaledwie trzy dni po inwazji Rosji na Ukrainę. Mąż Iryny jest doradcą Witalija Kliczki, mera Kijowa.

Ich rodzina była celem ataku rosyjskich sił, które otworzyły ogień do samochodu, w którym kobieta siedziała z trójką dzieci. Z wypadku pamięta niewiele. Doskonale wie jednak, jak czułą się gdy obudziła się w szpitalu po operacji.

Brakowało oka, wszędzie sterczały rurki, włosy były wygolone po operacji. Wszędzie szwy, blizny, rany. Byłam potworem Frankensteina. Szczęka mi pękła jak gałązka – powiedziała Irina o swoim koszmarze Playboyowi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rosja sprzedaje to, co ukradła. Uderzenie w całą Unię Europejską

Niedawno zdjęcia modelki pojawiły się na okładce ukraińskiej wersji Playboya. Iryna wystąpiła na sesji z metalowymi elementami — przepaską na oku i bikini. Ale jej powrót do zdrowia wcale nie był taki oczywisty.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Po ataku w lutym 2022 r. kobieta musiała przejść cztery operacje. Straciła oko, miała złamaną szczęką i zabliźniające się skaleczenia na całym ciele.

To nie była kwestia zachowania mojej urody, to była kwestia tego, czy będę żyć czy nie. Lekarze na Ukrainie powiedzieli, że prawdopodobnie umrę. Nie zgadzałam się z tym, podobnie jak mój mąż - powiedziała w wywiadzie dla Playboya.

Iryna została przewieziona do szpitala w Berlinie, gdzie przeszła operację rekonstrukcyjni części twarzy i wielomiesięczną rehabilitację. Modelka wróciła już do zawodu. Pozuje z zasłoniętą długimi blond włosami częścią twarzy. Na potrzeby sesji dla Playboya zapozowała w całej okazałości.

Modelka wspiera swój kraj, tak jak potrafi w walce z rosyjskim agresorem. Niedawno rozdawała Playboya ze sobą na okładce ukraińskim żołnierzom w okopach. Często udziela też wywiadów potępiających rosyjskiego dyktatora.

Ludzie wariują. Przywódcy innych krajów podają rękę Putinowi, zapominając, że to zabójca, który od wielu lat prowadzi wojnę. Przekroczył wszelkie dopuszczalne granice – powiedziała w wywiadzie dla magazynu Sun.
Autor: BAN
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić