o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Joe Biden poprosił o pieniądze. Wyborcy go wyśmiali

273
Podziel się

Donald Trump konsekwentnie odmawia uznania swojej przegranej w wyborach prezydenckich. To utrudnia Joe Bidenowi przygotowania do przejęcia obowiązków głowy państwa. Demokrata poprosił, aby wyborcy ułatwili mu zadanie poprzez przekazywanie specjalnych wpłat.

Joe Biden poprosił o pieniądze. Wyborcy go wyśmiali
Joe Biden poprosił o pieniądze. Amerykanom nie spodobał się ten pomysł (Getty Images, Justin Sullivan , Staff)
bDoyHkjp

Joe Biden zwrócił się z prośbą do wyborców na Twitterze. Przyszły prezydent USA wyjaśnił, że potrzebuje pieniędzy, aby członkowie jego administracji mogli rozpocząć przygotowania do przyszłych obowiązków w Białym Domu.

Ponieważ prezydent Trump odmawia ustąpienia i opóźnia zmianę, musimy sami ją sfinansować i potrzebujemy waszej pomocy. Jeśli możecie, dołóżcie się – zaapelował Joe Biden do wyborców.
bDoyHkjr

Wybory w USA. Joe Biden prosi wyborców o pieniądze. Nie są zachwyceni

Prośba Joe Bidena spotkała się z negatywną reakcją internautów. Wielu powoływało się na trwający w Stanach Zjednoczonych kryzys gospodarczy, wywołany przez pandemię COVID-19. Inni zauważali, że przecież przyszły prezydent jest bardzo zamożny, więc jeśli potrzeba prywatnych pieniędzy, mógłby samodzielnie opłacić swoich współpracowników.

Weź pożyczkę. Przeciętny Amerykanin nie może sobie na to pozwolić.
Jesteśmy. Spłukani. Żadnej pracy. Żadnej pomocy. OD MIESIĘCY!!!
bDoyHkjx
Czy rozważałeś: znalezienie współlokatora, rezygnację z porannej latte w kawiarni, znalezienie drugiej pracy? – ironizowali komentatorzy na Twitterze.

Donald Trump odmawia Joe Bidenowi również dostępu do dokumentów dotyczących prac nad szczepionką na koronawirusa. Stanowi to wielki problem dla przyszłego prezydenta USA, ponieważ nie może opracować własnej strategii walki z pandemią COVID-19 lub poprawić już istniejącej.

Zobacz także: Zobacz też: Zaskakujący Donald Trump. Tego nie wiesz o prezydencie USA
bDoyHkjS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(273)
Aga
2 tyg. temu
Joe Biden teraz pokazał prawdziwe oblicze. Jak może tak bezczelnie się zachować - ma kasę i wpływowych sponsorów, a prosi biednych wyborców o pieniądze.
Polak
2 tyg. temu
To Rothshildowie nie chcą dalej finansować demokratów ???
POLAK
2 tyg. temu
Miłośnicy PO i kobiety z marszu chętnie pomogą Bidenowi
bDoyHkjT
obs
2 tyg. temu
Tramp odmawia ustapienia i opoznia zmiane? Podobno kadencja Trampa konczy sie (dokladnie nie wiem) w drugiej polowie stycznia.O co tu chodzi?
Yy5
2 tyg. temu
Hahaha
Najnowsze komentarze (273)
gość
1 tyg. temu
Amerykanie pójdą na zebry .
khana
1 tyg. temu
zobaczycie jak teraz Biden podniesie podatki!!!!!
Carolina
1 tyg. temu
Tu macie prawdziwe oblicze Bidena: "Bad Decisions The Joe Biden Story" Pospieszcie się bo YouTube może w każdej chwili usunąć ten film. Polecam załadować do komputera i rozprzestrzeniać.
Tak
1 tyg. temu
Niech sam finansuje. A dokumenty to są państwa a nie prywatna własność a w tym przypadku to chodzi o badania o może przyszłe istnienie świata jak oczywiście szczepionka nie okaże się być śmiertelna bo w tych czasach to nie wolno nikomu już chyba wierzyć.
klaudiax90
1 tyg. temu
Witam, ostatnio na Onet było o lasce, która zrzuciła przeszło 10 kilogramów w 2 miesiące stosując dietę Anusi (najlepiej poczytać w google). Wcinała jakieś posiłki z niskim IG, błonnik, stewię i coś tam jeszcze dodatkowo. Jeżeli ktokolwiek z postujących tutaj ma jakiekolwiek doświadczenia z tą dietą - bardzo proszę o porady. Z góry dziękuję. pozdrawiam ;).
Vera
1 tyg. temu
Towarzysze! Pomożecie??? Skądś my to znamy. Hehe
i smieszno i
1 tyg. temu
a o co chodzi? o co chodzi? Że dwóch do jednej chodzi? No! Jasie zgodzą to niech chodzą
HGC
1 tyg. temu
Ci co na niego głosowali niech dają, a podobno większość głosowało za nim.40 lat w polityce i nie ma kasy dobre.
bDoyHkjL
Wstydź się
1 tyg. temu
Co za wstyd dla Bieda'na a trump nawet prezydenckiej wypłaty nie pobierał! A ten od razu od żebrania zaczyna! Amerykanie mogą się wstydzić własnego wyboru!!!
Masz odwagę
1 tyg. temu
Pani Ewelino proszę przypomnieć swój zachwyt nad "wygraną" Bidena!!!
vvvv
1 tyg. temu
"Jesteśmy. Spłukani. Żadnej pracy. Żadnej pomocy. OD MIESIĘCY!!!" pys nie daje wyprowadzać miliardów ale to sie skończy jak skrobanki rzad obalo.
Rada Bulów
1 tyg. temu
Zmień pracę, weź kredyt!
kazpk
1 tyg. temu
Soros juz nie ma kasy ? Niech poprosi Hilary
Jax
1 tyg. temu
No chamerykanie tos sobie bide wybrali uuuuuuu
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić